طراحي سايت

هنر چيست و هنرمند كيست ؟

تعريف هنر به زبان ساده

هنر ، آنچه را طبيعت از تكميل آن ناتوان است كامل مي‌كند. (ارسطو)

هنر مهمترين كار و فعاليت ماوراي طبيعي مناسب براي زندگي است. (نيچه)

در هنر، (بايد) وجود ندارد، هنر آزاد است. (واسيلي كاندينسكي)

هنر يعني پذيرفتن واقعيات…

هنر ثبت واقعيتهاي ذهني است…

هنر يعني زندگي كردن و دوست دشتن…

هنر اصطكاك روح است با فضاي اطراف…

و…

اين ها تعاريفي بود كه خيلي از بزرگان در طول سال ها و قرن ها از هنر داشته اند و همه ي آن ها مي تواند هم درست باشد و هم غلط برخي هنر را زيبايي مي دانند اما اين تعريف هم صرفا نمي تواند درست باشد چون هر اثر هنري براي خلق شدن نياز به يك هنرمند دارد پس يك گل و يا يك درخت كه خود به وجود آمده اند نمي تواند يك هنر باشد، شايد بگوييد خداوند يك هنرمند است، درست است اما ما در اينجا به دنبال تعريفي كلي تر از هنر مي گرديم.

عده ي اي هنر را وسيله اي براي پالايش و اعتلاي روح آدمي بيان مي كنند و معتقدند كه هنر بايد اخلاق گرا باشد اما اين هم خود تعريفي نادرست است زيرا هنري كه ما در يك پوستر اجتماعي و سينما به كار مي بريم با هنر خاتم كاري و خوشنويسي در بيان مفاهيم متفاوت است.

و افراد ديگري هم مي گويند هنر نسخه برداري از طبيعت است مانند ميل به خشونت، هواي نفس و … كه مي توانند مثل يك هنر مقدس زيبا باشند زيرا آيينه ي تمام نماي واقعيت ها مي باشد. همچنين عده اي هم بر اين باورند كه هنر بيان احساس و عاطفه ي آدمي و برداشت او از زندگي و جهان هستي است.

اشكالي كه در تعاريف بالا وجود دارد اين است كه همه فقط يك بعد از هنر را در نظر مي گيرند ولي هنر كاملا تركيبي از همه ي آن هاست و نتيجه ي اخلاقي اين كه هنر تعريف خاصي ندارد و نمي توان براي آن معيارهاي مشخصي در نظر گرفت. به همين دليل متفكران موضوعي به نام (( نظريه نهادي)) را مطرح كرده اند و بر اين باورند كه اگر چيزي بخواهد يك اثر هنريشناخته شود، ويژگي يا ويژگي‌هاي خاصي نيست كه بتوان در درون آن اثر مشاهده كرد؛ بلكه شأن خاصّي است كه عالَم هنر براي آن اثر، قائل مي‌شود.

طبق اين تعريف عالم هنر شامل كساني است كه در تشكيلاتي نه چندان مدوّن، حضور دارند و به صورت‌هاي گوناگون، در ارتباط با يكديگر به سر مي‌برند. اين مجموعه افراد كه شامل هنرمندان ((نقّاشان، نويسندگان، آهنگسازان، كارگردانان و…))، مديران موزه‌ها، مديران هنري، مخاطبان حرفه‌اي آثارهنري (هر چند كه خودشان هم هنرمند نباشند)، گزارشگران هنر در رسانه‌ها، منتقدان هنري، تاريخ‌نگاران هنر، نظريه پردازان و فيلسوفان هنر و ديگر كساني كه به نوعي با هنر در ارتباط‌ند، هستند، كه در صورتي كه در مورد هنري بودن يك اثر به توافق برسند، مي‌توان آن را يك اثر هنري دانست و اگر اثري از سوي عالَم هنر به عنوان يك اثر هنري شناخته نشود، ديگر نمي‌توان آن را يك اثرهنري به شمارآورد.

در حقيقت، عالَم هنر را مي‌توان مرزي دانست كه اگر يك اثر ساخته دست بشر، از آن عبور كند به يك اثر هنري تبديل مي‌شود و اگر نتواند از آن بگذرد، اثر هنري به حساب نخواهد آمد. با اين حساب، مي‌توان لگن توالت دوشان را هم به اين دليل كه به دست يك هنرمند ساخته شده است و در يك فضاي هنري به نمايش درآمده است و هم به دليل اين كه از سوي جامعه هنرمندان عالَم هنر، به عنوان يك اثر هنري پذيرفته شده است، يك اثر هنري به حساب آورد.

تيموتي بينكلي، هم درباره اين مسئله كه آيا برخي از آثار بحث‌انگيز امروز، به راستي آثار هنري اند يا نه، مي‌گويد: فقط مي‌توانم بگويم كه آنها به دست كساني كه هنرمند محسوب مي‌شوند، ساخته (يا خلق يا ايجاد) مي‌شوند، منتقدان، آنها را با عنوان آثار هنري مورد نقد و بررسي قرار مي‌دهند، در كتاب‌ها و نشريه‌هاي مربوط به هنر، درباره‌ شان بحث مي‌شود، در گالري‌ها يا مكان‌هاي مرتبط با هنر، به نمايش گذاشته مي‌شوند و چيزهايي از اين قبيل.

What is art and who is the artist1 هنر چيست و هنرمند كيست ؟

هنرمند كيست؟

در حالت كلي انسان ها به دو دسته تقسيم مي شوند:

۱- عده اي كه نگاه مي كنند و درك مي كنند.

۲- عده اي كه نگاه مي كنند و از درك عاجزند.

شايد تعريف اول براي هنرمند درست تر باشد ولي بايد از اين موضوع آگاه باشيم كه هنرمند علاوه برمنابع زميني و ارتباط حسي و تعامل با آن ها به منبع ديگري از كمال و فهم متصل مي باشد كه موجب مي شود يك هنرمند با ساير انسان ها متمايز شود. يك هنرمند خودخواه است، خودخواهي و غرور هنرمند را بايد در آن لحظه كه مشغول خلق يك اثر است در چشمهايش مشاهده نمود. يك هنرمند هميشه فقير است، شايد او زندگي شاهانه اي داشته باشد اما او تشنه ي كمال، كشف و انتقال نشانه ها و معناهاي آفرينش است. هنرمند يك مبارز انقلابي است، او روحيه تجدد خواه و ساختار شكن دارد و هدف او اين است كه با شكستن سنت ها و گاه ترميم و پيوند آن ها به هم دريچه اي از شعور و آگاهي را به جامعه ي بشري بگشايد. براي هنرمند اصلا مهم نيست كه اثري را كه آفريده مورد پذيرش مردم است يا نه؟ و اين به خاطر غرور و تعصب بيش از اندازه اش مي باشد در عين حال كه او خود را هيچ كس مي داند. هنرمند شهرت و دوامش را از راه نفوذ در مردم دارد نه با تبليغات توخالي و گذرا. مهم نيست هنرمند چه لباسي بپوشد بلكه وجود اوست كه به لباس شخصيت و ارزش مي دهد. هنرمند عشق است و تنها زيبايي را دوست ندارد بلكه او به زشتي ها هم عشق مي ورزد چون او مي خواهد واقعيت ها را نشان داده و با عشق خود آن ها را بپوشاند. هنرمند تحمل پذيرفتن حرفي از روي اجبار را ندارد و اگر كاري را به او تحميل كنند افسرده مي شود. او هميشه در اداره كردن زندگي خود دچار مشكل است و نيازمند حمايت ديگران. هنرمندان اندازه‌هاي متفاوتي دارند بعضي غول پيكرند و بعضي كوچكتر…

شاملو مي‌گفت: هنرمندان را سلسله جبالي بدانيد كه بعضي قله‌هاي آن از ابرها بيرونند، بالاترند؛ اما همواره بايد يادمان باشد كه هنرمندان وجودي معصومانه و كودكانه دارند. اگر همه اينها بود و بيش از اينها آنگاه ممكن است كه او را بشناسيم….

در آخر براي اينكه هنرمند شويد بايد حس ديوانگي درون خود را بيدار كنيد تا بتوانيد در مقابل عادت ها و رفتارهايي كه شما را از انجام كارهاي مخالف خواسته هايتان باز مي دارد بايستيد….

براي هنرمند شدن هيچوقت دير نيست

به قول لئوناردو بيكن : هر هنرمندي در ابتدا مبتدي بوده است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۰۷:۲۶ توسط:امامي موضوع:

تفاوت بين آموزش و يادگيري چيست؟

آموزش و يادگيري مفاهيمي هستند كه به طور نزديك با يكديگر در ارتباط مي باشند.

اين دو مفهوم گاهي از اوقات با هم اشتباه گرفته مي شوند و يا به جاي يكديگر به كار مي روند.

در حالي كه آموزش و يادگيري هر دو باعث كسب دانش و مهارت در فرد مي شود اما روش هر كدام از اين ها با هم متفاوت است.

 

آموزش ممكن است شامل يك برنامه آموزشي سازمان يافته با نتايج الزامي باشد، در حالي كه يادگيري چنين محدوديت هايي ندارد.

در ادامه ي اين مقاله امروز از وب سايت تفاوت ها به توضيحي جامع در باره ي هر دو واژه و شباهت ها و تفاوتهاي بين آن دو مي پردازيم.

آموزش:

آموزش فرد را در راه رسيدن به يك وضعيت مطلوب هدايت مي كند.

وقتي فردي تحت آموزش قرار مي گيرد، هدف اصلي نتايجي است كه فرد بايد به آن ها دست يابد. به محض اين كه برنامه ي آموزشي به پايان رسيد فرد مي توان پاسخگو و بر طرف كننده ي اين نياز ها باشد.

شركت ها معمولا براي آموزش كاركنان خود و همچنين ايجاد يكنواختي بين آن ها ، از برنامه هاي آموزشي استفاده مي كنند.

اين كار براي شغل هايي كه نياز به مهارت هاي خاصي دارند ، بسيار مفيد واقع مي شود.گرچه از طرفي ديگر، آموزش معمولا كاملا محدود مي باشد.

آموزش باعث مي شود افراد در كار خود و چيزي كه از آن ها خواسته مي شود مهارت كسب كنند، اما به آن ها تفكر كردن را ياد نمي دهد.اين ممكن است خلاقيت فرد را محدود و توانايي بهتر كردن مراحل و فرآيند ها را از او بگيرد.

يادگيري:

يادگيري فرآيندي است كه در آن  يك شخص در كارهايي كه از كسب دانش و مهارت الهام گرفته اند ، فعاليت مي كند.

تجربه انجام كارها تا حد زيادي بر يادگيري فرد موثر است . چيزهايي هستند كه فقط از طريق تجربه مي توان آن ها را آموزش داد و هيچ راه ديگري وجود ندارد.

آموزش مربوط به مفاهيم تفكر، درك، كشف، تجربه، خلاقيت، كنجكاوي، آموزش و پرورش، توسعه و رشد مي باشد.

هنگامي كه يك فرد مي آموزد كه چگونه كارها انجام مي شوند، نه تنها دانش و مهارت كسب مي كند، بلكه راه هاي جديد با استفاده از خلاقيت شخصي و درك خود براي انجام كارها پيدا مي كند.

تفاوت بين آموزش و يادگيري چيست؟

شركت ها، دانشگاه ها و ديگر سازمان هاي آموزشي همه اهميت يادگيري بر آموزش را به اشتراك مي گذارند.

به اين دليل كه ماهيت آموزش بسيار محدود است و افراد تنها مهارت ها و دانشي كه موسسه براي آن ها در نظر گرفته را به طور منحصر به فرد مي آموزند اما يادگيري مي تواند بسيار مفيد تر واقع شود و افراد را با درك ، آزمايش و تجربه ي چيزهاي جديد  براي مواجهه با مشكلات و مسائل از پيش مشخص نشده نيز آماده كند .

از طرفي آموزش مي تواند براي يك كمپاني كه قصد آموزش يك روش و يا مهارت خاص به كاركنان خود را دارد مفيد واقع شود. با اين حال اقدام يادگيري با آموزش مي تواند به عملكردي بهتر منجر شود.

پس بطور خلاصه:

– آموزش و يادگيري مفاهيمي هستند كه به طور نزديك با يكديگر در ارتباط مي باشند. اين دو مفهوم گاهي از اوقات با هم اشتباه گرفته مي شوند و يا به جاي يكديگر به كار مي روند.

– آموزش فرد را در راه رسيدن به يك وضعيت مطلوب هدايت مي كند. وقتي فردي تحت آموزش قرار مي گيرد، هدف اصلي نتايجي است كه فرد بايد به آن ها دست يابد.

– يادگيري فرآيندي است كه در آن يك شخص در كارهايي كه از كسب دانش و مهارت الهام گرفته اند ، فعاليت مي كند.تجربه انجام كارها تا حد زيادي بر يادگيري فرد موثر است .

 


برچسب: تفاوت بين آموزش و يادگيري چيست؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۳۷:۰۷ توسط:امامي موضوع:

معرفي بهترين اپليكيشن هاي video chat

video chat امروزه به يكي از ساده ترين روش هاي مكالمه تبديل شده است. مكالمه ويدئويي به راحتي از طريق كامپيوتر ها، گوشي ها و تبلت ها صورت مي گيرد. اين ويژگي به قدري گسترش يافته و محبوب شده است كه اكنون گزينه هاي متعددي براي video chat وجود دارد. نرم افزار هاي زيادي بر مكالمه تصويري وجود دارد كه مي توانيد آن ها را به دوستاو آشنايتان معرفي كنيد و از آن ها استفاده كنيد. در اين مقاله سعي داريم چند مورد از بهترين اپليكيشن هاي video chat براي پلتفرم موبايل را معرفي كرده باشيم.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: فيسبوك مسنجر

بهترين اپليكيشن هاي video chat

فيسبوك مسنجر يكي از محبوب ترين برنامه هاي مكالمه تصويري روي كره زمين است. هرچند كه مردم زيادي وجود دارند كه اين برنامه را نمي پسندند و شكي نيست كه اين برنامه نيازمند بهبود هايي مي باشد. با اين حال، افرادي كه از برنامه فيسبوك استفاده مي كنند، قطعا استفاده از فيسبوك مسنجر را نيز دوست خواهند داشت. فيسبوك مسنجر تجربه خوبي از Video Chat در اختيار مي گذارد و يكي از ويژگي هاي خوب آن، اين است كه به راحتي مي توانيد دوستان و آشنايان موجود در فيسبوك خود را به استفاده از اين برنامه دعوت نماييد. فيسبوك مسنجر مطمئنا اپليكيشن كاملي نمي باشد؛ اما يكي از مناسب ترين برنامه هايي است كه براي ويدئو چت در ليست اين مطلب قرار گرفته است. ناگفته نماند كه اين اپليكيشن رايگان مي باشد.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: گوگل Duo

google duo را اساسا مي توان پاسخ گوگل به فيس تايم اپل دانست. اين برنامه هم يكي از ساده ترين برنامه هايي است كه در زمينه Video Chat وجود دارد. عضويت در اين برنامه به سادگي و با وارد كردن شماره تلفن، انجام مي گيرد. با اين برنامه شما مي توانيد با كسان ديگري كه از Google duo استفاده مي كنند، به سادگي تماس ويدئويي برقرار كنيد. (به سادگي تماس تلفني معمولي). اين برنامه ويژگي خوبي به نام knock knock دارد كه به شما اجازه مي دهد قبل از پاسخ دادن به تماس ورودي، شخصي كه تماس گرفته است را مشاهده كنيد. اين برنامه دو پلتفرمه است و مي تواند بين سيستم عامل هاي اندرويد و ios به كار گرفته شود. شايعاتي هم وجود دارند كه از آماده شدن نسخه وب google duo براي كاربران كامپيوتر، خبر مي‌دهند. در نهايت مي توان گفت كه اين برنامه يكي از ساده ترين و بهترين اپليكيشن هايي است كه در زمينه Video Chat مي توان از آن استفاده كرد.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: گوگل Duo

Google Hangouts مدت ها به عنوان بهترين پيام رسان گوگل شناخته مي شد. استفاده از اين برنامه وابسته به حساب گوگل افراد است. شما مي توانيد از طريق ايميل خود، افراد مختلف را به استفاده از اين برنامه دعوت نماييد. اين برنامه شامل مكالمه متني، صوتي و ويدئويي مي باشد و مي توان به صورت همزمان در يك گروه 10 نفره به مكالمه ويدئويي پرداخت. رابط كاربري اين برنامه مدرن است و استفاده از آن، نسبتا آسان مي باشد. اين نكته را هم در نظر داشته باشيد كه Google Hangouts براي استفاده در كسب و كار مناسب تر است و برنامه اصلي گوگل براي مكالمه ويدئويي، Google Duo مي باشد. Google hangouts برنامه رايگاني است و مي توانيد از لينك هاي زير آن را دانلود نماييد.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: ايمو

imo يك برنامه ساده چت و مكالمه تصويري است. اين برنامه با شبكه هاي 2G / 3G / 4G و LTE سازگار مي باشد كه براي استفاده در محيط هايي با اتصال شبكه نامناسب، خوب به نظر مي رسد. ايمو با اندرويد و آي او اس سازگار است و به غير از مكالمه متني و تصويري، چيز اضافي و مزاحمي در آن ديده نمي شود كه تجربه سادگي را از بين ببرد. اين برنامه رايگان مي‌باشد و تنها چيزي كه بايد در نظر داشته باشيد، تبليغات درون برنامه اي آن است.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: جاست تاك

just talk يكي از برنامه هاي Video chat مي باشد كه كمتر شناخته شده است. با اين حال اين برنامه يكي از مناسب ترين برنامه هاي مكالمه تصويري است. شما مي توانيد براي اپليكيشن خود تم در نظر بگيريد. در هنگام تماس تصويري هم مي توان نقاشي كرد كه به جذابيت هاي اين برنامه مي افزايد. همچنين در اين برنامه امكان ايجاد گروه و رمز گذاري وجود دارد و اين اپليكيشن نيز از هر دو پلتفرم محبوب موبايل، پشتيباني مي كند. استفاده از اين برنامه رايگان مي باشد. البته پرداخت درون برنامه اي وجود دارد كه فقط براي مواردي چون تم ها و موارد شخصي سازي ديگر مي باشد و پرداخت هزينه تاثيري در عملكرد اصلي برنامه نخواهد داشت.

 

بهترين اپليكيشن هاي video chat: اسكايپ

اسكايپ يكي ديگر از محبوب ترين برنامه هايي است كه در زمينه مكالمه تصويري براي هر پلتفرمي وجود دارد. اين برنامه در پلتفرم ويندوز يكي از بهترين برنامه هايي است كه رابطه دسكتاپ و موبايل را به هم نزديك مي كند. نسخه اندرويد اين برنامه را نمي توان كامل دانست اما به هر حال وظيفه خود را به خوبي انجام مي دهد. در اين برنامه امكان تماس ويدئويي با 25 نفر، فراهم مي باشد. همچين با داشتن حساب مايكروسافت يا فيسبوك، مي توان از بخش مكالمه متني اين برنامه استفاده كرد. در مجموع مي توان گفت كه برنامه اسكايپ نيازمند كار بيشتري است اما همچنان هم خدمات خوبي را ارائه مي دهد.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: تانگو

تانگو يكي از قديمي ترين برنامه هاي video chat در اندرويد است. سال ها پيش، اين برنامه جزو برنامه هاي ويدئو چتي بود كه حتي با اتصال نامناسب اينترنت، به كار خود ادامه مي داد. از آن زمان، تانگو توانست به يك شبكه اجتماعي خوب در بين مردم تبديل شود. با اين برنامه مي توان مكالمه متني و تصويري با دوستان و خانواده داشت. همچنين مي توان افراد ديگري با ويژگي هاي مشابه خود را در اين برنامه پيدا كرد. در اين برنامه امكان ايجاد گروه وجود دارد و امكانات سرگرم كننده اي هم براي مكالمه ويدئويي در نظر گرفته شده است. اين برنامه كاملا رايگان است و پرداخت درون برنامه اي فقط براي موارد شخصي سازي مي باشد.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: وايبر

وايبر كار خود را به عنوان يك برنامه براي مكالمه صوتي آغاز كرد. هنوز هم مي توان با اين برنامه به تماس صوتي پرداخت، اما اكنون امكان مكالمه متني و ويدئويي نيز به آن اضافه شده است. در اين برنامه مي توانيد ويدئوها، متن ها و صداهاي خود را رمزگذاري كنيد. از ويژگي هاي ديگر وايبر مي توان به چت هاي مخفي، بازي ها و … اشاره كرد. تماس صوتي، متني و ويدئويي از وايبر به وايبر كاملا رايگان است.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: واتس اپ

WhatsApp يكي از محبوب ترين برنامه هاي پيام رساني است كه تاكنون وجود داشته است. اين برنامه جزو معدود برنامه هايي است كه بيش از يك ميليارد كاربر فعال داشته است. اين برنامه قبل از اينكه توسط فيسبوك خريداري شود، فقط يك پيام رسان متني بود؛ اما بعد از آن، تماس صوتي، ويدئويي و چند ويژگي ديگر به آن اضافه شد. تماس ويدئويي به خوبي كار مي كند و مشكلي در اين زمينه به چشم نمي خورد. اگر به دنبال برنامه ي پيام رساني براي video chat هستيد كه عملكرد پايدار و خوبي داشته باشد، واتس اپ مي تواند يكي از بهترين انتخاب هاي شما باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۰:۰۸ توسط:امامي موضوع:

بررسي قالب هاي طراحي وب سايت خبري

آيا تا كنون فكر كرده ايد در هر يك ثانيه در اينترنت چه اتفاقي رخ مي دهد؟ در اينجا چندين آمار در مورد آنچه در يك ثانيه در سيستم عامل هاي بزرگ اتفاق مي افتد، قرار داده ايم.

 • 66،521 جستجوي گوگل
 • 73،516 ويديوهاي يوتيوب مشاهده شده
 • 8،009 توييت ها
  در هر كسري از ثانيه، هزاران اخبار در سراسر جهان پخش مي شود. سايت هاي خبري كانال هاي جديد را فعال مي كنند تا اخبار را با سرعت بسيار زياد به اشتراك بگذارند. اين الگو در طراحي سايت خبري رايگان به شما كمك خواهد كرد يك وب سايت را ايجاد كنيد كه بتواند اخبار را از آن طريق به اشتراك بگذارد.


وب سايت هاي خبري موضوع مختلفي را سازمان دهي كرده اند. به عنوان يك وب سايت خبري، آنها بايد مطالب را در هر لحظه منتشر كنند. بدون سازماندهي محتويات ادامه كار براي اين سايت احتمالا غيرممكن است. دسته بندي محتويات به تنهايي مشكل را حل نخواهد كرد، محتوياتي وجود دارند كه بايد برجسته شوند. بنابراين طرح پيش فرض بايد گزينه اي براي برجسته كردن موضوعات مورد علاقه داشته باشد. در اين ليست قالب هاي وب سايت خبري، ما توانسته ايم قالب هايي را انتخاب كنيم كه تقريبا به شما گزينه هاي خوبي را براي طراحي وب سايت خبري ارائه مي دهد.

اجراي يك وب سايت خبري نيازمند ابزار و ويژگي هاي سفارشي است. تمام اين الگوهاي وب سايت خبري رايگان از مشخصات اساسي مراقبت مي كنند و به عنوان يك توسعه دهنده مي توانيد بر روي گزينه هاي پيشرفته تر تمركز كنيد. بياييد به ليستي از قالب هاي وب سايت خبري ببريم.

قالب سايت خبري Tech News

قالب سايت خبري 

Tech News يكي از بهترين قالب هاي وب سايت خبري در اين زمينه است. بيش از 2000 دانلود براي اثبات كيفيت قالب مناسب است. طراحي هوشمند اين قالب تمامي محتويات را به صورت خطي نگه مي دارد و قالب به خوبي ساختار داده مي شود. با استفاده از مقدار زيادي فضاي سفيد، اين قالب مطالب خبري را بدون هيچ گونه اختلالاتي به صورتي شفاف در اختيار شما قرار مي دهد.

در اين قالب برچسب هايي با رنگ هاي مختلف استفاده مي شود كه به راحتي امكان شناسايي بلاك هاي محتوا حتي در يك بخش شلوغ امكان پذير است. در هر بلوك محتوا، شما مي توانيد گزينه نظرات و اشتراك گذاري در شبكه هاي اجتماعي را داشته باشيد. در هدر شما گزينه اي براي محتويات برجسته داريد. از آنجا كه اينستاگرام به يك رسانه مرسوم تبديل شده است، در پايين صفحه شما گزينه اي براي نمايش اينستاگرام خود نيز داريد.

قالب سايت خبري ورزشي Sports news

طراحي سايت خبري ورزشي 

Sports news يك قالب رايگان است كه به طور انحصاري براي دوستداران اخبار ورزشي طراحي شده است. طراحي جذاب و تميز اين قالب اخبار داغ را به خوبي نشان مي دهد. جلوه هاي بصري نيز براي رعايت استانداردهاي وب سايت حرفه اي ساده است. اما توسعه دهنده از جلوه هاي بصري در سمت راست سايت استفاده كرده است تا جلوه هاي انيميشني ظريف به راحتي كاربر را جذب كند. اين قالب وب سايت به خوبي كد نويسي شده كه توسط چندين كاربر و توسعه دهندگان تأييد شده است. همچنين بيش از 3000 نمونه از آن نصب شده است. در طراحي پيش فرض، شما فضايي براي اضافه كردن آگهي هاي تبليغاتي داريد، بنابراين نيازي نيست زمان خود را در سازماندهي تبليغات هدر دهيد.

بازديد كننده به راحتي مي تواند اخبار مورد علاقه خود را پيدا كند و به طور مستقيم به اخبار خاصي از صفحه اصلي برود. از آنجايي كه اين يك قالب HTML5 است، ويدئوها و موزيك ها مي توانند به آساني اضافه شوند.

قالب سايت خبري World

قالب خبري 

World يك قالب اخبار تعاملي و همچنين قالبي براي وب سايت هاي مجلات است. با استفاده از جلوه هاي انيميشني مناسب و طراحي تميز، اين قالب به شما كمك مي كند تا اخبار جهان را به صورتي جذاب به اشتراك بگذاريد. جلوه هاي بصري به شما كمك مي كند تا اخبار مهم را در بين صدها اخبار ديگر برجسته كنيد. براي كمك به كاربر به راحتي اخبار مهم در رده مورد نظر خود را پيدا كنيد، همچنين همه خبر ها به صورت منظم در صفحه اصلي طبقه بندي شده اند. فضاهاي سفيد با طراحي هوشمندانه براي نمايش محتويات به صورتي منظم، بدون توجه به تعداد مقالاتي كه در صفحه اصلي به اشتراك مي گذاريد، استفاده مي شوند. اين الگو همچنين مانند بسياري از ديگر وب سايت هاي قالب مدرن براي دستگاه هاي مختلف نيز بهينه سازي شده است، بنابراين خوانندگان مي توانند اخبار را از طريق تلفن هاي همراه خود نيز مشاهده كنند.

قالب سايت Magnews

قالب طراحي وب سايت خبري حرفه اي 

Magnews بهترين وب سايت خبري براي به اشتراك گذاري رويداد هاي فعلي است. اگر سايت خبري شما براي به اشتراك گذاشتن اخبار لحظه اي ساخته شده باشد، اين قالب را مفيد است. با استفاده از بلوك هاي متني بزرگ، اين الگو به راحتي خبر مهم را در ميان صدها اخبار ديگر برجسته مي كند. طراحي قالب Magnews به نحوي است كه شما به راحتي مي توانيد اخبار مهم را در بلوك هاي بزرگ برجسته كنيد.

برگرفته از وب سايت uicookies.com

مطالب مرتبط: https://nopardazco.com/pages/news
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۲۱:۳۷ توسط:امامي موضوع:

طراحي وب سايت مشاوره آنلاين | طراحي اپليكيشن مشاوره

طراحي وب سايت و اپليكيشن مشاوره آنلاين حرفه اي توسط شركت نوپرداز اساس جديدترين تكنولوژي روز دنيا انجام مي پذيريد. شما مي توانيد جهت سفارش طراحي سايت و يا كسب اطلاعات بيشتر با ما در تماس باشيد.

چرا طراحي سايت ريسپانسيو؟

همانطور كه مي دانيم امروزه افراد از دستگاه هاي مختلفي براي ورود كردن به وب سايت هاي مورد نظر خود استفاده مي كنند. طبق آمار هاي منتشر شده نيز ثابت شده است كه بازديد از وب سايت از تلفن هاي همراه به مراتب بيشتر از كامپيوتر ها بوده است. به همين جهت طراحي سايت ريسپانسيو يا واكنش گرا اهميت زيادي براي بهتر ديده شدن وب سايت شما توسط دستگاه هاي مختلف خواهد داشت.

امكانات وب سايت مشاوره

 • دريافت مشاوره از طريق وب سايت
 • امكان قراردادن مقالات و وبلاگ
 • ايجاد كلينيك آنلاين مشاوره
 • برگزاري كارگاه آنلاين
 • امكان ثبت نام كاربران
 • ايجاد پنل كاربري حرفه اي
 • مديريت نظر ها
 • و ساير خدمات مشاوره اي

امكانات اپليكيشن مشاوره

 • دريافت مشاوره از طريق اپليكيشن
 • انتقال مطالب سايت به اپليكيشن
 • پرفايل اختصاصي براي كاربران
 • ارتباط با شبكه هاي اجتماعي مختلف
 • سرعت بالا
 • انتشار اپليكيشن در ماركت ها داخلي و خارجي
 • و ساير خدمات مشاوره اي

مشاوره چيست؟

مشاوره عبارت است از دريافت اطاعاتي حول يك موضوع خاص از مراجع و افراد متخصص. امروزه مشاوره ها در زمينه هاي مختلفي صورت مي گيرد مانند روان شناسي، تحصيلي و غيره.  كلمه مشاوره مصدر عربي بوده و به معناي مشورت كردن با بقيه افراد است كه داراي انواع مختلفي نيز مي باشد. انجام مشاوره مناسب از مهم ترين اقداماتي است كه از اشتباهات زيادي جلوگيري كرده و منفعت زيادي را براي شخص به دنبال خواهد داشت.

طراحي سايت و اپليكيشن مشاوره 

يك مشاوره بايد فردي خلاق باشد و از قدرت تجزيه و تحليل بالايي برخوردار باشد. توانايي سخن گفتن و ايجاد ارتباط با افراد مختلف از جمله مهم ترين توانايي هايي است كه يا مشاور مناسب بايد داشته باشد.

منبع: https://nopardazco.net
برچسب: طراحي وب سايت مشاوره آنلاين، طراحي اپليكيشن مشاوره،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۷:۳۸ توسط:امامي موضوع:

انتخاب بهترين نرم افزار فروشگاه ساز اختصاصي

انتخاب بهترين نرم افزار فروشگاه ساز اختصاصي

شما مي توانيد با نرم افزار هاي فروشگاه ساز به سرعت فروشگاه اختصاصي خود را ساخته و وارد دنياي رقابت با ساير فروشگاه هاي اينترنتي شويد. اما مواردي هستند كه بايد به آن ها دقت زيادي داشت.  در ادامه اين مطلب با ما همراه باشيد تا نسبت به اين موارد اطلاعات بيشتري كسب نماييد.

نرم افزار فروشگاه ساز اختصاصي چيست؟

در قديم اگر شما تصميم مي گرفتيد كه يك فروشگاه اينترنتي اختصاصي را راه اندازي نماييد كار آساني نداشتيد و بايد همه كار ها را از صفر انجام مي داديد. اما اكنون با پديد آمدن فروشگاه ساز ها اين مشكل حل شد و شما به آساني و با انجام چندين كليك مي توانيد صاحب فروشگاهي اينترنتي شويد. اما در زمان حال نيس با مسائلي مواجه هستيم كه از جمله مهم ترين آن ها انتخاب بهترين نرم افزار فروشگاه ساز اختصاصي است.

توصيه ما اين است در صورتي كه تازه شروع به فعاليت كرده ايد و مي خواهيد هزينه كمتري را صرف كنيد مدتي از فروشگاه ساز هاي اشتراكي استفاده نماييد كه در ادامه همين مقاله آن را شرح داده ايم. 

بررسي امكانات فروشگاه ساز حرفه اي

 • استفاده از قالب هاي مختلف
 • امكان مديريت محصولات
 • افزودن ماژول به سيستم
 • امكان دريافت نسخه بك آپ
 • وجود نقشه سايت
 • امكان ايجاد كپن تخفيف
 • ايجاد خبرنامه
 • نصب ssl
 • ارسال ايميل گروهي به افراد
 • درگاه پرداخت آنلاين
 • شيوه هاي مختلف ارسال محصول
 • پنل ارسال پيامك
 • مديريت منو ها
 • و ساير خدمات اختصاصي

 

بررسي انواع فروشگاه ساز ها

 • فروشگاه ساز هاي اوپن سورس: اين نرم افزار هاي به صورت اوپن سورس هستند. يعني كد امكان دستكاري در كد ها و توسعه فروشگاه شما وجود دارد. مانند ووكامرس، پرستاشاپ و جوملا.
 • فروشگاه ساز هاي اشتراكي: در اين سيستم ها تمام خدمات از طرف شركت مورد نظر ارائه مي شود و فروشگاه شما بر روي هاست شركت طرف قرارداد بارگذاري خواهد شد. البته راه اندازي و استفاده از اين مدل فروشگاه ساز ها راحت تر از فروشگاه ساز هاي اوپن سورس است.

نرم افزار فروشگاه ساز چند زبانه

يكي از بهترين روش هاي افزايش گردش مالي و مشتريان شما استفاده از فروشگاه ساز چند زبانه است. با استفاده از اين نرم افزار شما مي توانيد فروشگاه اينترنتي خود را به تمام دنيا معرفي كنيد و وسعت كسب و كار شما كشور هاي بيشتري را شامل شود.

جذب مشتريان بين المللي از طريق فروشگاه ساز چند زبانه

وب سايت هاي چند زبانه امروز توجه بسياري از شركت ها و مصرف كنندگان را به خود جلب مي كنند، زيرا اينترنت همچنان به عنوان يك بازار جهاني در حال توسعه مي باشد. به همين دليل، ما در نوپرداز راه حل هاي چند منظوره و سفارشي توسعه تجارت الكترونيكي را براي فروشگاه هاي بين المللي ارائه مي دهيم. 

كدام فروشگاه ساز را انتخاب كنيم؟

در اين مقاله با نكاتي از نرم افزار هاي فروشگاه ساز و انواع آن ها آشنا شديم. اما كدام فروشگاه ساز انتخاب مناسب تري است؟ 

انتخاب فروشگاه ساز كاملا به نياز هاي شما وابسته است. پيشنهاد ما اين است كه ابتدا فروشگاه ساز هاي مختلف را با هم مقايسه نماييد و پس از انجام بررسي هاي لازم هر كدام كه خواسته شما را برآورده مي كردند و رابط كاربري مناسب تري را هم داشتند انتخاب نماييد. همچنين توجه به ساختار بهينه و مناسب كد هاي فروشگاه ساز نيز اهميت زيادي دارد. اگر كد نويسي فروشگاه ساز به خوبي انجام نشده باشد سايت شما سئو شده نبوده و به همين جهت ممكن است به رتبه هاي برتر موتور هاي جستجو راه نيابد.

نرم افزار فروشگاه ساز چه كاربردي دارد؟

هدف از ايجاد نرم افزار فروشگاه ساز مديريت فروشگاه آنلاين شما است. با استفاده از اين نرم افزار شما مي توانيد به راحتي فروشگاه خود را راه اندازي كرده و تمام بخش هاي آن را كه به هم وصل هستند، در محيطي بصري در دستان خود داشته باشيد.

 اما سوال اساسي اين است كه كدام فروشگاه ساز را انتخاب كنيم؟ از كجا متوجه شويم كه فروشگاه ساز مورد نظر مناسب كار ما هست يا نه!؟

مزيت هاي فروشگاه ساز چيست؟

 • محصولات شما با كمترين هزينه به فروش آنلاين مي رسد.
 • وب سايتي كاملا كاربر پسند داريد
 • سايت شما واكنش گرا يا ريسپانسيو است
 • سرعت بالاي فروشگاه ساز هاي حرفه اي
 • مديريت آسان و حرفه اي فروشگاه
 • افزايش محدوده جغرافياي كسب و كار شما
 • انعطاف پذيري بيشتر
 • كسب و كار شما بيشتر ديده مي شود.
 • اين توانايي را پيدا مي كنيد كه فروشگاه خود را بيشتر به مردم معرفي كنيد.

چرا فروشگاه ساز نوپرداز را انتخاب كنيم؟

ما در نرم افزار فروشگاه ساز نوپرداز تلاش كرده ايم تا تمام نياز هاي مشتريان را در نظر گرفته و مطابق با خواست آن ها در صورت نياز نسبت به ايجاد بخش هاي اختصاصي مورد نظر مشتري و يا سفارشي سازي بخش هاي مختلف فروشگاه اقدام نماييم. محصول فروشگاه ساز نوپرداز اين اطمينان را به شما مي دهد كه كسب و كار خود را به صورت كاملا حرفه اي و قدرتمند در دنياي اينترنت آغاز نماييد.


برچسب: انتخاب بهترين نرم افزار فروشگاه ساز اختصاصي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۹:۵۱ توسط:امامي موضوع:

طراحي وب سايت شخصي حرفه اي

هر شغلي كه داشته باشيد با طراحي وب سايت شخصي حرفه اي شما مي توانيد مهارت ها و هر آن چه دوست داريد را از طريق دنياي اينترنت در معرض نمايش همه افراد قرار دهيد. قرار دادن نمونه كار هاي شخصي، ايجاد آلبومي از تصاوير، قرار دادن پل هاي ارتباطي با شما و ساير مواردي كه همگي توسط شركت طراحي وب سايت نوپرداز براي شما پياده سازي خواهد شد.

شما مي توانيد براي دريافت مشاوره رايگان و ساير نكات تخصصي با ما در تماس باشيد.

امكانات طراحي وب سايت شخصي حرفه اي 

 • ثبت سفارش آنلاين
 • ايجاد صفحه تماس با ما
 • ساخت اسلايدر 
 • ظاهري ريسپانسيو و واكنش گرا
 • دامنه اختصاصي
 • پنل مديريتي حرفه اي و ساده
 • ايجاد نظر سنجي
 • ساخت فروشگاه
 • نقشه سايت
 • اتصال به شبكه هاي اجتماعي 
 • يكسال پشتيباني رايگان
 • و ساير امكانات و خدمات مد نظر شما

مراحل راه اندازي سايت شخصي

در اولين قدم شما نياز به يك دامنه و يك هاست براي ميزباني سايت شخصي خود داريد. پس از آن متخصصين طراحي سايت حرفه اي بعد از طراحي قالب گرافيكي اختصاصي مد نظر شما نسب به كد نويسي و پياده سازي ساختار اصلي وب سايت اقدام مي كنند. يك وب سايت خوب بايد در تمامي دستگاه ها به خوبي قابل مشاهده باشد و از رابط كاربري مناسبي برخوردار باشد. 

البته در صورتي كه تمايل داشته باشيد مي توانيد از قالب هاي آماده مانند وردپرس و جوملا نيز براي ساخت سايت خود استفاده نماييد.

طراحي وب سايت 

چرا سايت شخصي؟

براي آشنا شدن بيشتر بازديد كنندگان شما مي توانيد محتوا و مطالب مورد علاقه خود را در وب سايت قرار دهيد. همچنين با قرار دادن رزومه كاري شما قطعا افراد بيشتري با كسب و كار شما و مهارت هايتان آشنا خواهند شد. شما مي توانيد با توليد محتوا هاي ويدئويي و تصويري مختلف ذهنيت بهتري از خود در بازديدكنندگان ايجاد نماييد.

سئو و بهينه سازي هم ديگر بخش موثري است كه بايد به آن توجه داشته باشيد تا بازديدكنندگان بيشتري از طريق موتور هاي جستجو وب سايت شخصي شما را بيابند. جهت سفارش طراحي سايت شخصي حرفه اي با ما در تماس باشيد.


برچسب: طراحي وب سايت شخصي حرفه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۴۸:۳۵ توسط:امامي موضوع:

طراحي سايت مدارس و مؤسسات كنكور | طراحي سايت دانشگاه

امروزه با توجه به پيشرفت روزافزون تكنولوژي و اينترنت، تقريبا تمامي ادارات با توجه به نيازهايشان از تكنولوژي و اينترنت براي سهولت در انجام امور خود استفاده مي كنند. اما در اين بين مدارس كمتر به سمت استفاده از تكنولژي هاي كامپيوتري و اينترنت روي آورده اند. دانشگاه ها، مدارس و مراكز آموزشي با توجه به نيازهايشان مي توانند از اينترنت استفاده كنند و خدمات نويني در زمينه آموزش ارائه دهند؛ كه قطعا براي دانش آموزان جذاب تر است و با توجه به علاقه نسل امروز به تكنولوژي و دنياي اينترنت، نسبت به روش هاي سنتي موثر تر مي باشد.

مزاياي طراحي سايت مدارس و كنكور

با توجه به مطالبي كه بيان شد؛ طراحي سايت مدارس، آموزشگاه ها و دانشگاه ها لازم و ضروري است. استفاده از سايت هاي اينترنتي براي مدارس مزايايي دارند كه به معرفي آن ها مي پردازيم:

 • با اين سايت ها مي توان به معرفي مدرسه، مديران، اساتيد و اعضاي مدرسه يا آموزشگاه پرداخت.
 • مي توان دانش آموزان و ساير افراد را از دوره هاي آموزشي و ديگر اخبار و اطلاعات مربوط به موسسه آموزشي و مدرسه آگاه كرد.
 • از جمله امكانات مفيد سايت ها ارتباط با والدين و يا دانش آموزان است.
 • مي توان با استفاده از سايت هاي اينترنتي مشاوره تحصيلي نيز انجام داد.
 • معرفي دانش آموزان موفق و مقالات و تحقيقات انجام شده نيز مي تواند در سايت قرار بگيرد تا ديگران با موفقيت هاي موسسه يا مدرسه آشنا شوند؛ در اين صورت اعتبار آموزشگاه نيز بيشتر مي شود.
 • ثبت نام و پرداخت شهريه مي تواند از طريق اين سايت ها نيز صورت بگيرد. اين هم براي دانش آموزان و والدين آنها راحت تر خواهد بود و هم براي كاركنان.
 • مي توان براي دانش آموزان دوره هاي آنلاين برگزار كرد.
 • مي توان كارنامه ها را به صورت آنلاين در سايت قرار داد.
 • مي توان غيبت ها و تاخير ها را به والدين اطلاع داد.
 • برنامه هفتگي دانش آموزان را در اختيار آن ها قرار داد.
 • برنامه هاي امتحاني نيز از طريق سايت مي تواند در اختيار دانش آموزان قرار گيرد.
 • با ايجاد يك كتابخانه الكترونيكي در سايت به ارتقا سطح علمي دانش آموزان كمك كرد.

مزاياي طراحي سايت دانشگاه

طراحي سايت دانشگاه ها نيز بسيار مهم است. سايت هاي دانشگاهي علاوه بر امكاناتي كه گفته شد نيازمند امكانات بيشتري هستند.

 • اساتيد بايد به صورت مجزا به كلاس هاي خود و ليست دانشجويان دسترسي داشته باشند.
 • سيستم انتخاب واحد و حذف و اضافه
 • مشخص كردن دروس ارائه شده در هر ترم و اعمال محدوديت براي نفرات هر كلاس
 • دانشجويان بايد بتوانند نسبت به نمرات خود اعتراض كنند.
 • به علت اينكه سايت هاي دانشگاهي كاربران بيشتري دارند، سايت بايد طوري طراحي شود كه تعداد زيادي كاربر بتوانند همزمان به سايت دسترسي پيدا كنند.
 • سيستم محاسبه شهريه و نمايش آن
 • سيستم ثبت نام شركت در اردو ها، مسابقات و ديگر فعاليت ها
 • داشتن گالري تصاوير

برچسب: طراحي سايت مدارس و مؤسسات كنكور، طراحي سايت دانشگاه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۱۸:۲۵ توسط:امامي موضوع:

طراحي وب سايت هتلداري حرفه اي

امروزه با پيشرفت سريع اينترنت و فضاي مجازي، شاهد افزايش بسيار بالاي استفاده از اين تكنولوژي توسط انسان ها هستيم. اكثر كسب و كارها و مشاغل از اين تكنولوژي به نفع خود بهره مي برند، و با طراحي يك وب سايت خدمات بيشتر و بهتري را به مشتريان خود ارائه مي دهند. طراحي وب سايت هتلداري حرفه اي توسط شركت نوپرداز.

براي رسيدن به اهداف مورد نظر در هر شغل و كسب و كاري به وسيله طراحي سايت، بايد اصول سئو رعايت شود. همچنين سايت به صورت حرفه اي با رعايت تمامي اصول استاندارد طراحي و ساخته شود. به اين ترتيب است كه مي توان از يك سايت براي برند سازي، بالا بردن مشتريان و ساير اهداف مورد نظر استفاده كرد.

يكي از مشاغل مهم و پر رقابت هتلداري است. از اين جهت است كه مديران هتل ها براي رقابت با ساير هتل ها، بايد براي معرفي هتل خود و امكانات آن و جذب مشتريان به طراحي يك سايت مناسب روي بياورند. اينگونه مي توانند خدمات بهتري در مهماني ها، جشن ها و جذب گردشگران ارائه دهند. همانطور كه گفته شد امروزه بيشتر مردم كارهاي خود را از طريق اينترنت انجام مي دهند. اكثر گردشگران قبل از سفر از طريق اينترنت به جستجوي يك هتل مناسب و رزرو اتاق مي پردازند.

نكات مهم در طراحي وب سايت هتلداري

اولين و مهمترين نكته در طراحي يك سايت هتلداري، سئو و بهينه سازي سايت مي باشد. زيرا كاربران اينترنت براي يافتن يك هتل مناسب به جستجو از طريق گوگل دست مي زنند. اگر سايت هتل شما در صفحات ابتدايي موتور جستجوي گوگل نباشد مشتريان شما كاهش مي يابند. پس سايت هاي هتلداري بايد بر مبناي اصول سئو و بهينه سازي طراحي شوند.

نكته مهم ديگر محتواي سايت شماست. اگر محتواي درستي نداشته باشيد كاربر به سرعت از سايت شما خارج مي شود. در اينصورت گوگل به شما امتياز منفي خواهد داد. پس بهتر است محتواي شما ساده و در عين حال جذاب باشد؛ طراحي سايت چشمگير و زيبا باشد، اطلاعات مورد نياز كاربر به سادگي در اختيارش قرار بگيرد تا زمان بيشتري را در سايت سپري كرده و تبديل به مشتري شود.

ويژگي هاي مهم وب سايت هتلداري

از ويژگي هاي اصلي و مهمي كه براي طراحي وب سايت هاي هتلداري مي توان نام برد؛ طراحي زيبا و حرفه اي، سرعت بارگذاري بالاي صفحات، معرفي كامل هتل به همراه تصاوير هتل و اتاق ها و داشتن بخش رزرو و درگاه آنلاين مي باشد. با رعايت اين نكات در طراحي سايت هاي هتلداري، مي توان به راحتي مشتريان بسياري را جذب نمود.

مهمترين هدف در طراحي سايت هتلداري چيست؟

اولين و مهمترين هدف كسب درآمد بيشتر براي هتل است. كه با معرفي هتل و امكانات مختلف آن و جذب مشتريان از طريق سايت هاي هتلداري به آساني مي توان به اين هدف رسيد.

طراحي وب سايت هتلداري


برچسب: طراحي وب سايت هتلداري حرفه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۰۶:۳۱ توسط:امامي موضوع:

شركت طراحي سايت حرفه اي در شهر تهران

استان تهران از پرجمعيت ترين استان هاي ايران است. مركز استان تهران، شهر تهران است كه پايتخت ايران نيز مي باشد. اين استان به علت جمعيت بسيار بالا، تمركز مراكز مهم و گسترش بيشتر تكنولوژي نسبت به استان هاي ديگر از وضعيت اقتصادي و كسب و كار خوبي برخوردار است. همچنين وجود كاخ ها و بناهاي زيبا، موزه ها، مراكز آموزشي و دانشگاه ها، مراكز خريد بزرگ و مهم و انواع كافه ها و رستوران ها باعث شده مردم از ساير نقاط ايران براي كار يا تفريح به اين استان سفر كنند.

با توجه به مطالب گفته شده رقابت بسيار شديدي در بين كسب و كارها در استان تهران وجود دارد. همچنين با پيشرفت تكنولوژي و سهولت انجام كارها با اينترنت، مردم به استفاده از اينترنت براي انجام بيشتر امور خود روي آورده اند. پس لزوم ورود به عرصه ي رقابت در دنياي مجازي براي موفقيت به وضوح روشن است.

طراحي سايت 

سفارش طراحي سايت تهران

در سفارش طراحي سايت، سليقه كارفرما بسيار اهميت دارد؛ و اين كارفرماست كه ساختار سايت را پيشنهاد مي دهد. پس شما بايد با مد نظر گرفتن پروژه خود، جزئيات را به صورت كامل براي متخصصان بيان كرده و پس از مشاوره با آن ها و رفع تمامي ابهامات، نتيجه اي حرفه اي و عالي بگيريد.  متاسفانه بسياري افراد با رجوع به افراد غيرمتخصص به علت عدم آگاهي يا تنها به خاطر هزينه پايين تر دچار مشكلات زياد و جبران ناپذيري مي شوند.

قطعا شركت ها و افرادي كه در داخل كشور هستند نسبت به شركت هاي خارجي ارجحيت بيشتري دارند؛ زيرا در صورت بروز هرگونه مشكلي مي توانيد به آن ها رجوع كنيد. همچنين اين افراد نسبت به رقابت و نوع كار در داخل كشور خودمان آگاهي بيشتري دارند.

شركت هاي زيادي براي طراحي سايت وجود دارند. مهمترين نكاتي كه بايد براي انتخاب يك شركت طراحي سايت بايد در نظر بگيريد، ساخت سايتي با ظاهر مناسب و پيشتيباني خوب است. اما خصوصيات يك شركت مناسب چيست؟

تخصص

انتخاب نيروي متخصص و حرفه اي بسيار ضروري است. نيرويي متخصص كه توانايي طراحي انواع سايت هاي مختلف را داشته باشد. همچنين با راه هاي گسترش كسب و كار، جذب مشتري و ديگر عوامل موفقيت كسب و كار آشنايي داشته باشد؛ و بتواند راهكار هايي خلاقانه و مفيد ارائه دهد.

خدمات پشتيباني

شركت هاي طراحي سايت نيز موظف به ارائه خدماتي پس از تحويل كار مي باشند. از جمله اين خدمات مي توان آموزش كار با پنل، پاسخ به پرسش هاي مشتري و پشتيباني از سايت تا حداكثر يك سال مي باشد. برخي شركت ها با توجه به تعرفه هايشان كار سئو و توليد محتوا نيز انجام مي دهند.

تعهد

در شركت هاي طراحي سايت داشتن تعهد كاري نسبت به مشتريان بسيار مهم است. بسيار مهم است كه شركت بتواند پروژه را به موقع تحويل دهد و شكل و شمايل سايت مورد تاييد كارفرما باشد. علاوه بر اين ها تعهد در ارائه خدمات پشتيباني نيز بسيار مهم است كه در همين مقاله توضيح داده شد.

هزينه طراحي سايت

شركت ها قيمت هاي مختلفي را براي بهينه سازي و طراحي سايت ارائه مي دهند. اين تعرفه ها در شهرهاي مختلف نيز متفاوت است. به طور كلي قيمت پيشنهادي براي طراحي يك سايت بر اساس جزئيات سايت مورد نظر، ظاهر و اختصاصي بودن كد ها تعيين مي شود.


برچسب: شركت طراحي سايت حرفه اي در شهر تهران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۳۶:۴۷ توسط:امامي موضوع:

http://nopardazco.com