طراحي سايت با قالب آماده وردپرس روشي است كه طراحي سايت را بسيار آسانتر كرده است. در اين روش ديگر نيازي نيست زمان زيادي را براي طراحي گرافيكي و كد نوشتن صرف كنيد، تا قالب سايت طراحي و ساخته شود. وردپرس به علت اينكه محبوبيت زيادي دارد و افراد بسياري در سطح جهان از آن استفاده مي‌­كنند، امكانات بسياري دارد. يكي از اين امكانات وجود قالب­‌هاي بسيار متنوع است. هر نوع قالب آماده وردپرس را متناسب با هر سايتي مي­‌توان جستجو و استفاده كرد. تعداد اين قالب­‌ها به قدري زياد است كه مي­تواند همه افراد را با هر نوع سليقه‌­اي راضي نگه دارد. اگر شما قصد طراحي يك سايت وردپرسي با قالب آماده وردپرس را داريد، بايد بدانيد از چه قالبي استفاده كنيد. همچنين با مزايا و معايب استفاده از قالب­‌هاي آماده آشنا شويد. ما به شما در اين امر كمك مي­كنيم.

قالب-آماده-وردپرس

مزاياي استفاده از قالب آماده وردپرس

صرفه جويي در زمان

استفاده از قالب­ آماده وردپرس مزاياي بسياري دارد. اولين مزيت صرفه­‌جويي در زمان است. با استفاده از قالب آماده زمان بسيار كمتري را نسبت به حالتي كه خودتان قالب را طراحي مي­كنيد صرف خواهيد كرد. در صورتي كه اگر در طراحي سايت با وردپرس حرفه­ا‌ي باشيد يك روز هم مي­تواند براي شما كافي باشد.

كم هزينه و اقتصادي

براي افرادي كه قصد دارند تا وب سايت كسب و كارشان را با وردپرس طراحي كنند، قالب آماده انتخابي اقتصادي است. اگر براي طراحي سايت خود، طرح منحصربفردي در ذهن نداريد انتخاب يك قالب آماده متناسب با نوع كسب و كارتان بهترين گزينه ممكن است. زيرا طراحي سايت با قالب آماده ارزانتر تمام مي­شود. حتي برخي قالب­ها كاملا رايگان هستند. قالب­‌هاي پولي نيز اغلب با قيمت بسيار مناسبي عرضه مي­شوند.

تنوع بسيار متناسب براي انواع سليقه‌­ها

قالب­‌هاي آماده وردپرس از تنوع بسياري برخوردارند. قالب­‌هاي همه كاره، خبري، فروشگاهي و … همگي در طرح‌ها و رنگ­‌هاي متنوعي وجود دارند. به علاوه اكثر قالب­‌ها بسيار منعطف هستند و مي­توان به راحتي آنها را شخصي سازي كرد و به شكل دلخواه درآورد.

منطبق بر اصول و استانداردها

تمامي قالب­‌هاي آماده استاندارد سازي شده­‌اند. اين قالب‌ها منطبق بر اصول سئو طراحي مي­شوند و بهينه هستند. به علاوه اكثر قالب­‌ها رسپانسيو طراحي شده و براي نمايش در موبايل و تبلت بسيار مناسب مي­‌باشند. حتي شما مي­توانيد در خود وردپرس قالب­‌ها را بر اساس ويژگي­‌هاي موردنظرتان مثلا رسپانسيوبودن، جستجو كرده و استفاده كنيد. پس در اين مورد جاي نگراني وجود ندارد.

معايب استفاده از قالب‌­هاي آماده وردپرس

از معايب استفاده از قالب­ آماده تنها ميتوان به عدم انعطاف پذيري كامل اشاره كرد. حتي اگر قالبي بسيار منعطف باشد، ممكن است نتيجه طوري كه شما مي­‌خواهيد نشود. با اين حال، به علت وجود تنوع بسيار بعيد مي­رسد نتوانيد چيزي را كه انتظار داريد پياده سازي كنيد. اما اگر نتوانستيد قالبي مناسب پيدا كنيد كه با شخصي سازي شبيه به طرحي كه در ذهنتان است شود، مجبور به سفارش طراحي قالب براي سايت خود خواهيد شد.