طراحي سايت

مزاياي يك فروشگاه اينترنتي

ارائه محصولات به كاربران محدود به مكان خاصي نيست و كاربران از هرنقطه اي قادر به مشاهده و خريد محصولات هستند
فروش محصولات در فروشگاه اينترنتي محدوديت زماني ندارد و كاربران در هر لحظه از شبانه روز مي توانند به فروشگاه مراجعه نموده و اقدام به خريد نمايند
بازديد كاربران از فروشگاه محدود به مدت زمان خاصي نيست و هر ميزان كه خريدار تمايل داشته باشد مي تواند در فروشگاه حضور داشته و كالاهاي خود را بررسي و انتخاب نمايد
برخلاف فروشگاه فيزيكي كه حجم مشخصي كاربر مي تواند در آن قرار گيرد، هيچ محدوديتي از نظر تعداد خريداران وجود ندارد
 

نياز به سرمايه گذاري مستقيم توسط شما را به ميزان قابل توجهي كاهش مي دهد. در فروشگاه فيزيكي كالاها بايد در اختيار مشتري قرار گيرند تا بررسي و خريد شوند و اين نيازمند سرمايه گذاري كلان در فروشگاه است ولي در فروشگاه اينترنتي شما مي توانيد پس از ثبت سفارش از طرف مشتري اقدام به خريد كالاها نماييد
هزينه هاي سربار مانند خريد يا اجاره فروشگاه، دكوراسيون، كارمندان و ريسكهايي مانند سرقت، آتش سوزي و ... در فروشگاه اينترنتي وجود ندارد
 رضايت بيشتر خريداران به علت عدم نياز به حضور در محل فروش و فراغت از حمل كالا و مسايل جانبي مانند ترافيك
برطرف شدن چندين نياز خريداران با مراجعه به يك فروشگاه، درحاليكه بصورت عادي هر نوع از اقلام مورد نياز بايد از فروشگاه خاص خود خريداري شود
افزايش چشمگير قدرت خريدار: امروزه تنها با يك كليك، خريداران مي‌توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقايسه كرده و پاسخ‌هاي خود را در كسري از ثانيه دريافت كنند. ديگر نيازي به رانندگي تا فروشگاه و پارك، انتظار در صف اتوبوس و جر و بحث با فروشندگان نيست
حتي در مواردي مي‌توانند قيمت‌هاي درخواستي خود را تعيين كنند (مثلا در مورد هتل و بليت هواپيما) تا عرضه‌كنندگاني كه مي‌توانند شرايط خريدار را فراهم كنند با او تماس بگيرند، به عبارتي به يك مناقصه دست بزنند. خريداران مي‌توانند با دست به دست دادن به ديگران و افزودن حجم خريدشان، از تخفيف بيش‌تري بهره‌مند شود.
يك فروشگاه اينترنتي هيچ تفاوتي با يك فروشگاه فيزيكي از نظر مديريت و سرمايه گذاري ندارد. همانطور كه شما براي راه اندازي يك مغازه در يك مركز خريد بايد هزينه كنيد اگر براي طراحي سايت خود هزينه كافي نكنيد هيچ برگشت سرمايه اي در كار نخواهد بود
يك فروشگاه اينترنتي نياز به امنيت دارد. همانطور كه براي امنيت مغازه خود هزينه مي كنيد. خيلي بيشتر بايد براي امنيت فروشگاه اينترنتي خود هزينه نماييد. دزدان اينترنتي خيلي ماهر تر از دزدان فيزيكي هستند.
يك فروشگاه اينترنتي كارمند نياز دارد. اگر فكر مي كنيد كه يك سايت راه بيندازيد و بعد از آن، پول به سمت شما سرازير مي شود و شما در منزل استراحت مي كنيد، اشتباه كرده ايد.
يك فروشگاه اينترنتي نياز به تبليغ دارد. شما فكر مي كنيد مردم مي توانند نام سايت شما را در خواب ببينند يا حدس بزنند؟ يا مشتريان به هر سايتي براي خريد پول پرداخت مي نمايند؟ اگر شما جاي مشتريان بوديد اين كار را مي كرديد؟
 بنابراين اينترنت يك رسانه جديد است ولي قوانين اصلي كسب و كار به قوت خود باقي هستند
برگرفته از

برچسب: مزاياي يك فروشگاه اينترنتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۳۵:۴۳ توسط:امامي موضوع:

موفقيت يك طراح سايت خبري

امروزه كمتر كسي پيدا مي شود كه اخبار و اتفاقات مهم روز را دنبال نكند تقريبا همه افراد از هر طريقي كه بتوانند مثل سايت هاي خبري ، روزنامه و … اخبار روز را دنبال مي كنند ، يكي از راه هايي كه مي توان به آساني اخبار را از طريق آن دنبال كرد سايت هاي خبري است كه در هر لحظه از روز در دسترس است و همواره در حال به روز رساني اخبار است و مديريت يك سايت خبري به مراتب بسيار آسان تر از مديريت يك روزنامه است .
هم چنين يك سايت خبري ، به دليل فرا گير شدن اينترنت و استفاده آسان از آن بسيار پر بازديد تر از يك روزنامه خبري است و با طراحي سايت خبري و محتوي جالب و طراحي به روز و گيراي آن به سرعت مي توان در اين راه موفق شد و مخاطبين زيادي را جذب كرد و آن ها را مخاطب هميشگي سايت كرد.
سايت هاي خبري ، سايت هايي هستند كه كه به دليل محتواي زيادي كه دارند در موتور هاي جستجوي گوگل در رده هاي بالا قرار مي گيرند و اين همان مزيتي است كه باعث مي شود تعداد بازديد كنندگان اين سايت ها زياد باشد و همين بازديد بالا باعث جذب شركت هاي مختلف و در خواست آن ها براي قرار دادن تبليغات خود در سايت خبري شما مي شود و شما مي توانيد از اين را درآمد زايي كنيد .
از قابليت هايي كه هر سايت با ايجاد آن در طراحي سايت خبري خود مي تواند بازديد كنندگان بيشتري را جذب كند قابليت RSS است كه دسترسي مخاطبان را به خبر هاي مختلف آسان مي كند و اين همان چيزي است كه كاربران به دنبال آن هستند تا به سايت خبري شما وفادار بمانند.

 

 

طراحي سايت خبري

طراحي سايت خبري

 

از امكانات و خدمات قابل استفاده در طراحي سايت خبري مي توان به ليست زير اشاره كرد :

 

– امكان نمايش دسته هاي مختلف خبري (ورزشي ، سياسي ، … ) در طراحي سايت خبري
– امكان نمايش جديد ترين و پربازديد ترين هاي روز ، هفته ، ماه ، سال اخبار در طراحي سايت خبري
– امكان دريافت اخبار از طرف كاربران در طراحي سايت خبري
– امكان نمايش اخبار ويديويي در طراحي سايت خبري
– امكان نمايش پر بحث ترين عناوين در طراحي سايت خبري
در طراحي سايت خبري RSS امكان استفاده ازقابليت
– امكان نمايش اخبار ويژه
– امكان نمايش نظرات كاربران
– امكان نمايش گزارشات مختلف
– امكان ايجاد نسخه ي چاپي اخبار
– امكان نمايش موارد مرتبط با هر خبر
امكان ارسال اخبار به دوستان در
– امكان مشاهده مهم ترين عناوين روز
– امكان سرچ در اخبار
– امكان مشاهده آخرين به روز رساني

برگرفته از مقاله چيتا سافت


برچسب: موفقيت يك طراح سايت خبري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۸:۳۳ توسط:امامي موضوع:

مزاياي طراحي سايت خبري

طراحي سايت خبري مزاياي بسيار زيادي دارد از جمله اينكه داشتن وب سايت خبري باعث كسب اعتبار مي شود، به هيچ عنوان محدوديت زماني و مكاني براي استفاده كنندگان وجود ندارد. به افزايش تبليغات و در نتيجه مشتريان جديد مي انجامد و همين موضوع باعث مي شود كالاها و خدمات كارفرماي سايت در دنياي مجازي به صورت مستمر معرفي گردد.

طراحي سايت خبري اگر با هدف ارائه مطالب تازه و اخبار بروز ايجاد شود بايد از يك استراتژي درست استفاده شود، بنابراين براي رسيدن به اين منظور بايد از نويسندگان و مديران سايت قوي استفاده شود.

در طراحي سايت خبري بايد بخش هاي متنوعي را به كار برد تا بتوان مخاطبان بيشتري را به سوي سايت جذب كرد مثلا امكانات و صفحاتي كه به جذابيت بيشتر سايت مي انجامد ، داشتن بخشي براي درج مقالات پرهيجان خبري وتحليل خبرهاي روز يا مصاحبه ها و گفتگوها است تا كاربران با خواندن اين مطالب مشتري پاي ثابت سايت شما شوند و البته ممكن است طراحي سايت هاي زيادي اين موارد را داشته باشند ولي در حد اسم وجود داشته باشد.

در طراحي سايت خبري بهتر است بخشي براي ثبت عضويت كاربران در نظر گرفته شود و قسمتي براي مديريت آن طراحي شود تا اعضا يا خبرنگاران بتوانند وارد صفحه خود شوند و نوشته هايشان را بررسي و اديت كنند .

در طراحي سايت خبري همچنين بايد بخشي براي طراحي فني در نظر گرفته شود به عنوان مثال سطح دسترسي در كل سايت تعيين گردد، همچنين تمپليت طراحي سايت قابل تغيير باشد و سايت به صورت اتوماتيك قادر به ثبت مدت حضور كاربران باشد.

منبع : طراحي سايت خبري


برچسب: مزاياي طراحي سايت خبري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۵۲:۰۳ توسط:امامي موضوع:

نكات مهم طراحي سايت

بسياري بر اين باورند كه طراحي وب سايت تنها در طراحي وب‌سايتي جذاب و زيبا خلاصه مي‌شود. اما در حقيقت طراحي وب‌ سايت فراتر از طراحي ظاهري آن است. براي طراحي وب‌سايتي مطلوب، عوامل زيادي ازجمله ساختار سايت، كاربردپذيري، خوانايي، عملكرد و… تأثيرگذار هستند. ازاين‌رو پيشنهاد مي‌كنيم براي آشنايي بيشتر با مقوله طراحي سايت نكات طراحي سايت اين مقاله را مطالعه كنيد.

يك سايت باكيفيت داراي ويژگي‌هاي زير است:

 • مديريت آسان
 • كاربرپسند
 • سئو مناسب
 • كمك به توسعه برند

 آيا قالب‌هاي آماده به طراحي وب‌سايت لطمه مي‌زند؟

قالب‌هاي آماده در طراحي وب‌سايت

برخي از افراد بعد از خريدهاست و دامنه اقدام به نصب و استفاده از قالب‌هاي آماده مي‌كنند و سعي دارند تا سايت را خودشان بدون پرداخت هزينه طراحي، سايت را بارگذاري و اجرا كنند. بايد توجه داشت كه اين‌گونه قالب‌ها در مدت‌زمان كوتاهي طراحي‌شده‌اند، حجم بالايي دارند و معمولاً داراي مشكلات كد نويسي، امنيتي، نداشتن پشتيباني… هستند كه براي وب‌سايت بسيار مضر به‌حساب مي‌آيد.

●      چالش‌هاي عمومي: ممكن است هزاران نفر به‌طور همزمان از يك قالب استفاده كنند. نصب قالبي مشابه قالب سايت‌هاي ديگر با معيارهاي تجارت الكترونيكي مغايرت دارد. همان‌طور كه يك فروشگاه فيزيكي با ساخت ويتريني زيبا و چشمگير سعي مي‌كند مشتريان را جذب كند دقت به طراحي سايت و ايجاد سايتي با رعايت استانداردها نيز به ميزان بسيار زيادي در موفقيت كسب‌وكار آنلاين اثرگذار است. براي موفقيت در دنياي وب، طراحي سايتي كه بافرهنگ و ويژگي‌هاي برند شركت شما مناسبت داشته باشد امري ضروري است. بنابراين سعي كنيد در طراحي سايتتان منحصربه‌فرد باشيد تا خود را از رقبا متمايز نماييد.

●      چالش‌هاي فني: زماني كه بخواهيد يك وب‌سايت تأثيرگذار طراحي كنيد، برنامه‌نويسي‌هاي پاياني زيادي وجود دارد. اين برنامه‌نويسي‌هاي پاياني شامل HTML، CSS، SEO، JavaScript، Sitemaps و… هستند كه ايجاد، به‌روزرساني و يا تغييرات را امكان‌پذير مي‌كند. به هنگام استفاده از قالب‌هاي آماده ايجاد تغييرات مي‌تواند سخت يا غيرممكن باشد. به همين دليل انتخاب شركت طراحي سايت باكيفيت اهميت زيادي دارد تا وب سايتتان را در مسيري طراحي كنيد كه به‌راحتي و با سرعت پشتيباني و مديريت شود.

●      چالش‌هاي همگام سازي: امروزه افراد زيادي از تلفن همراهشان براي جستجوهاي آنلاين استفاده مي‌كنند. قالب‌هاي آماده در موبايل‌ها و تبلت ها به‌درستي نمايش داده نمي‌شوند و استفاده از وب‌سايت براي كاربران موبايل بسيار دشوار خواهد بود.


برچسب: نكات مهم طراحي سايت، طراحي سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۸:۵۸ توسط:امامي موضوع:

خبر و توضيح خبر چيست؟

براي خبر تعاريف مختلفي وجود دارند. اما معروف‌ترين جمله كه به قدمت حرفه ژورناليسم در تعريف وجود دارد اين است كه سگي انسان را گاز گرفت خبر نيست، اما انساني سگ را گاز گرفت خبر است. اين گفته، همانند بسياري از گفته‌ها و ضرب‌المثل‌ها، به رغم كوتاه بودن اما در بين خبرنگاران جهان مشهوريت دارد. خبر رويدادي جديد است كه جذابيت لازم را براي مخاطبان مورد نظر داشته باشد؛ بنابراين رويدادي كه در يك شهر خبر محسوب مي‌شود، در شهر ديگري ممكن است خبر نباشد.اغلب متخصصان در اين حوزه تعريفي براي آن ذكر كرده‌اند. 
براي نمونه اِولين وُوگ درباره تعريف خبر مي‌گويد كه خبر چيزي است كه فردي بي تفاوت به دنيا بخواهد آن را بخواند و تنها زماني خبر مي‌شود كه او آن را بخواند. بعد از آن ارزشي ندارد. يا آرتور مك ايون، سر دبير سان فرانسيسكواگزميز درباره خبر چنين تعريفي را مي‌آورد: هر آنچه خواننده را بهُ نچُ نچ وا دارد خبر است.
براي خبر تعاريف بسيار ديگر آورده شده از جمله اينكه، خبر ماده اوليه روزنامه است. خبر بايد فوري و پس از حادثه به جريان افتد، براي عموم جالب باشد، حاوي اطلاعات تازه باشد، خنثي نباشد و ادراكات فرهنگي جامعه خاص خود را منعكس كند.

برچسب: خبر و توضيح خبر چيست؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۳۶:۵۸ توسط:امامي موضوع:

طراحي سايت در استان قم

طراحي سايت در قم
يكي از راه هاي معرفي و تبليغ خود  در دنياي مجازي داشتن وب سايت است كه براي عقب نماندن از رقباي خود به امري ضروري تبديل شده است . پارسيان تبليغ با طراحي سايت ارزان اين امكان را در اختيار شما قرار داده تا با راه اندازه سايتي ارزان در كوتاهترين زمان و با كمترين هزينه كسب و كار اينترنتي خود را با ظاهر گرافيكي مناسب به ديگران معرفي نماييد .اگر شما ساكن قم و يا شهرهاي اطراف هستيد مي توانيد براي طراحي وب سايت ارزان خود با ما همراه باشيد.
طراحي وب سايت در قم
شما براي بهره بردن از مزاياي دنياي مجازي نياز به راه اندازي يك وب سايت داريد. پارسيان تبليغ با پيشنهاد طراحي سايت ارزان به شما راه را براي شما هموار كرده است . شما ميتوانيد نمونه كارها را ملاحظه كرده و براي مشاوره و كسب اطلاعات بيشتر با ما تماس حاصل فرماييد.
سئو سايت در قم
بهينه سازي وب سايت راهي براي رسيدن به نتايجي بهتر و ورود به صفحه اول گوگل در هنگام جستجو كلمات كليدي مورد نظر خود است پارسيان تبليغ داراي نمونه كارهاي بهينه سازي موفق بسياري ميباشد كه ميتواند شما را در رسيدن به اين هدف در كمترين زمان ياري رساند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۴۳:۲۸ توسط:امامي موضوع:

معرفي كتابخانه هاي برتر در استان قم

در زمان ما نيز كه دنيا با حركتي شتابنده به سمت شكوفايي علوم گوناگون در حركت است و شايد بتوان ادعا كرد هيچ گاه تا بدين سرعت و گستردگي، قطار تند پيماي دانايي، مسير علم اندوزي را طي نمي كرده ، همراهي با كتاب و كتابخانه نيز از ضروريات است. واگرچه در طول تاريخ به ويژه در قرن اخير صفحات ديگري در فرهنگ مطالعه بشري گشوده شده ، رسانه هايي از قبيل روزنامه ومجله واخيرا صفحات گسترده ي وب ، اما كتاب ، لطافت خود را دارد و لطف خود را از دست نداده است .

بنابراين ميتوان نتيجه كتابخانه ها بعنوان مكاني سرشار از كتابهاي متنوع در همه ي حوزه ها مي تواند يك گزينه مناسب براي مطالعه و تحقيق و تفحص براي تمام علاقمندان به علم و دانش بخصوص دانشجويان در تمامي رشته ها باشد.

از اين رو در اين مقاله سعي شده است ده كتابخانه برتر قم براي دانشجويان معرفي گردد. البته در نظر داشته باشيد كه اين مراكز بر اساس نتايج جست و جو استخراج شده و در اين مقاله درج شده اند.

 

۱٫كتابخانه بزرگ آيت الله مرعشي نجفي (ره)

آدرس: قم، خيابان ارم (ايت الله مرعشي نجفي) ، روبروي پاساژ قدس ، كتابخانه بزرگ آيت الله مرعشي نجفي (ره)

تلفن: ۳۷۷۴۱۹۷۰- ۰۲۵

 

۲٫كتابخانه آستان مقدس حضرت معصومه (ع)

آدرس:قم، ميدان آستانه، كتابخانه آستان مقدس حضرت معصومه (ع)

تلفن: ۷۱۷۵۳۱۵- ۰۲۵۱

 

۳٫كتابخانه عمومي حضرت آيت الله خامنه اي

آدرس:استان قم، قم، خيابان شهيد لواساني (ساحلي)، بعد از ثبت احوال، نهاد كتابخانه هاي عمومي استان قم، كتابخانه عمومي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي

تلفن: ۳۷۷۰۲۳۰۹، ۳۷۷۵۴۸۴۶- ۰۲۵

 

۴٫كتابخانه عمومي نرجس

آدرس:استان قم، قم، سالاريه، خيابان ياسمن، بوستان نرجس، نهاد كتابخانه هاي عمومي استان قم، كتابخانه عمومي نرجس

تلفن: ۳۲۹۰۷۵۷۱- ۰۲۵

 

۵٫كتابخانه عمومي امام علي (ع)

آدرس:استان قم، قم، شيخ آباد، خيابان حكمت، جنب پارك گلها، نهاد كتابخانه هاي عمومي استان قم، كتابخانه عمومي امام علي (ع)

تلفن: ۳۸۸۶۵۳۵۳- ۰۲۵

 

۶٫كتابخانه عمومي امام صادق (ع)

آدرس:استان قم، قم، انتهاي ۱۹ دي (شهرك فرهنگيان)، جنب مسجد امام صادق (ع)، نهاد كتابخانه هاي عمومي استان قم، كتابخانه عمومي امام صادق (ع)- فرهنگيان

تلفن: ۳۷۵۰۴۱۵۱- ۰۲۵

 

۷٫كتابخانه محقق طباطبايي

آدرس:خيابان سميه، جنب بانك تجارت، شماره ۱۵، كتابخانه محقق طباطبايي

تلفن: ۷۷۳۲۰۵۵- ۰۲۵۱

 

۸٫كتابخانه تخصصي فقه و اصول

آدرس: قم، خيابان سميه، جنب بانك تجارت، پلاك ۱۵، طبقه همكف

تلفن: ۷۷۳۲۰۱۱- ۰۲۵۱

 

۹٫كتابخانه جامع

آدرس: قم، بلوار امين، سه راه سالاريه، مجتمع امين، جامعه المصطفي العالميه، كتابخانه جامع

تلفن: ۳۲۱۳۳۱۷۵- ۰۲۵

 

۱۰٫كتابخانه تخصصي فلسفه و كلام

آدرس: قم، بلوار امين، كوچه ۱۷، ابتداي فرعي اول،كتابخانه تخصصي فلسفه و كلام

تلفن: ۲۹۳۲۰۶۹- ۰۲۵۱


برچسب: معرفي كتابخانه هاي برتر در استان قم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۳۹:۴۸ توسط:امامي موضوع:

ضرورت استفاده از فروشگاه اينترنتي

پيشرفت دانش برنامه نويسي باعث شده است به كمك كسب و كارهاي اينترنتي بيايد. بگذاريد با يك مثال ساده شروع كنم در نظر بگيريد شما مدير يك فروشگاه اينترنتي هستيد هر كدام از مشتريان شما به دنبال كالاي مورد نياز خود از طريق جستجو در دسته بندي ها يا فرم هاي جستجو به دنبال كالاي مورد نظر خود ميگردد. ايا شما مي توانيد متوجه بشويد كاربر به دنبال چيست؟ چه كالايي را مي خواهد و شما آن را راهنمايي كنيد؟ و بتوانيد كالاهايي كه شايد از دسترس مشتري شما به دور بوده به مشتري خود معرفي كنيد. حتي هر روز از طريق ايميل هاي تبليغاتي كالا را براي مشتري معرفي كنيد. و در آخر مشتري را مجاب كنيد تا خريد خود را نهايي كند. امروزه فروشگاه هاي اينترنتي بزرگ مانند Amazon و ... از چنين ويژگي هايي برخوردار هستند.
پياده سازي چنين امكاني كار هر شركت و گروهي نيست و نياز به تجربه و تخصص فني بسيار بالايي ميباشد كه شركت طراحي سايت نوپرداز با توجه به داشتن متخصصان حرفه اي به سادگي مي تواند اين امكانات را براي شما پياده سازي نمايد و گزارشات مفصل و گرافيكي به شما ارائه دهد. اگر به دنبال راه اندازي فروشگاه اينترنتي هستيد بايستي نسبت به بعضي ويژگي هاي بازار يابي نيز مسلط باشيد.
برچسب: طراحي فروشگاه اينترنتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۳:۳۵ توسط:امامي موضوع:

افزايش رتبه سئو وب سايت

با درود و وقت بخير خدمت تمامي بازديدكنندگان محترم كارينو وب ، امروز با آموزش افزايش رتبه سئو وب سايت ها در خدمت شما هستيم ، ترفندهاي افزايش رتبه سئو سايت و بايد ها و نبايد هايي كه تاثير بسزايي در كسب رتبه بهتر شما دارند .

ترفند هاي افزايش رتبه سئو وب سايت

 • نوشتن مقالات يونيك ( سعي كنيد مقالاتي را كه مينويسيد از جاي ديگه كپي شده نباشد . زيرا كپي بودن مقالات باعث ميشود گوگل مقاله شما را داپليكيت (كپي) حساب كند و معمولا اين مقالات رتبه خوبي در گوگل نخواهند گرفت )
 • سعي كنيد طول تعداد كاراكتر هاي مقاله را بالا ببريد هر چه بيشتر بهتر ، ولي حداقل بايد بالاي ۳۰۰ كاراكتر باشد . دقت كنيد نوشتن يك مقاله ۱۰۰۰ كاراكتري و استاندارد ارزش مقاله هاي وب سايت را به مراتب بالا ميبرد
 • هدف گذاري تايتل يا عنوان مقاله به طور مثال شما در خصوص طراحي سايت مقاله ميگذاريد و موضوع مقاله آموزش جامع طراحي سايت ميباشد . كافيست عنوان مقاله را به آموزش جامع طراحي سايت تغيير دهيد تا گوگل متوجه شود كه اين مقاله در اين موضوع است
 • طراحي دسته بندي براي مقالات  : براي مقالات خود دسته بندي ايجاد كنيد و هر مقاله اي را در دسته بندي خاص آن قرار دهيد
 • استفاده از هدينگ هاي متنوع در مقالات و وب سايت ، گفتني است هدينگ هاي وب سايت شامل h1,h2,h3,h4,h5,h6 ميشود . در نوشتن مقاله هاي شما ميتوانيد عنوانين مهم را هدينگ دار كنيد
 • استفاده از نوشته هاي بولد و ايتاليك در نوشته ها : سعي كنيد هنگام مقاله نويسي هدف گذاري كنيد به طور مثال كلمات كليدي را كه مشخص كرده ايد را در قسمت هاي مختلف مقاله بگنجانيد و آنها را بولد يا ايتاليك كنيد
 • ساخت وبلاگ و انتشار مطالب در آن
 • انتشار مقالات در انجمن ها
 • استفاده از پروتوكل امن براي وب سايت ها https
افزايش رتبه سئو وب سايت

افزايش رتبه سئو وب سايت

در بخش بالا برخي از ويزگي هاي نوشتن يك مقاله خوب را شرح داديم  . حال سعي داريم نگاه دقيق تري داشته باشيم به چگونه زودتر ايندكس شدن در موتور هاي جستجوگر همچون (گوگل،ياهو،بينگ) و راه كارهاي بهبود سئو پايه وب سايت ها ، دقت داشته باشيد فقط رعايت نكات مقاله نويسي به بهبود وضعيت سئو كمك نميكند . بلكه رعايت تمام نكات در وب سايت باعث رشد چشمگير شما در موتورهاي جستجوگر خواهد شد.

راهكارهاي بهبود سئو پايه وب سايت

ثبت سايت خود در وب سايت گوگل وب مستر تولز و تعبيه نقشه وب سايت در آن

بررسي دقيق heading ها و رعايت شدن ترتيب آنها در وب سايت

قرار دادن كد گوگل آناليز براي آناليز قرار دادن جستجو وب سايت

انتخاب هاست مناسب حتما هاست هاي پر سرعت را براي كار خود انتخاب نماييد

بهبود سرعت وب سايت خود سعي كنيد تا حد ممكن تعداد در خواست هاي وب سايت را كم كنيد تا بازديدكننده ها سريعتر سايت شما را ببينند.


برچسب: افزايش رتبه سئو وب سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۲۵:۲۵ توسط:امامي موضوع:

آرايش و آرايشگاه چيست

آرايش به معني افزودن است و در اصل، در برابر واژه پيرايش قرار مي‌گيرد كه به معني كم كردن است. امروزه، در اصطلاح عام، هر دو واژه به غلط در مورد زيبايي چهره يا بدن به كار مي‌روند و به معني عملياتي هستند كه ظاهر فرد (بيشتر صورت و مو) را زيباتر جلوه دهد. معمولاً در ايران آرايش براي بانوان و پيرايش براي مردان به كار مي‌رود. آرايش و پيرايش اغلب در مكاني به نام سلماني يا آرايشگاه توسط آرايشگر انجام مي‌گيرد و لوازم آرايش نيز در فروشگاه‌هايي با همين عنوان يا در داروخانه‌ها فروخته مي‌شود. در ايران، آرايشگرهاي رسمي بايد دوره‌هاي فني حرفه‌اي مربوطه را كه مهمترين آن‌ها دوره «آرايش - پيرايش» است، با موفقيت گذرانده باشند.
آرايشگاه مردانه يا سلماني به مكاني گفته مي‌شود كه اصلاح و آرايش موي مردان صورت مي‌گيرد كه جنبه آرايشي و بهداشتي دارد. واژه آرايشگر به شخصي كه اين كار را انجام مي‌دهد اطلاق مي‌گردد.
در گذشته امر تراشيدن و اصلاح ريش و سبيل مردان نيز برعهدهٔ آنان بود كه امروزه با رونق تيغ‌هاي ريش‌تراش و ريش‌تراش برقي، اين كار كمتر به آنان سپرده مي‌شود. آرايشگري در ايران به‌عنوان «هنر دهم» به ثبت رسيده‌است.
وسايل اصلي آرايشگاه‌ها عبارتند از: قيچي كوتاه كردن مو، شانه، كليپس، برسِ سر، قيچي ابرو، پيش‌بند، ماشين آرايشگري، موچين، برس ابرو، تيغ و دسته تيغ، موپَران، حوله و كيف نگهداري وسايل.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۵:۵۰ توسط:امامي موضوع:

http://nopardazco.com