طراحي سايت

عناصر جذاب در طراحي سايت

تعيين كننده ترين عنصر در يك وب سايت چيست؟ پوشش فانتزي جلب توجه كننده و هيجان انگيز، كاربران را به وب سايت علاقه مند مي كند. اولين تصور در حداكثر 7 ثانيه پس از ورود يك كاربر به يك وب سايت ايجاد مي شود. اين يك دستاورد بزرگ براي مديريت است.
چه چيزي كمك مي كند تا كاربران يك تصور سريع از سايت را ايجاد كنند؟ اين درخواست در صفحه اصلي است. اين شامل تمام جزئيات، مانند طراحي سربرگ، رنگ پس زمينه، تنظيم محتواي، و رنگ مي باشد.
اولين چيزي كه به وضوح مشخص است دعوت به اكشن است. اكشن چيزي است كه شما مي خواهيد از بازديدكنندگان خود دريافت كنيد، بنابراين آنها را به نحوي كه بايد عمل كنند، انجام دهيد. سعي كنيد دكمه هاي CTA را در ميان ساير محتوا قرار دهيد.

برچسب: عناصر جذاب در طراحي سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۱۵:۳۴ توسط:امامي موضوع:

گران ترين هتل دنيا

عكس‌ها و توضيحاتي كه در ادامه از اين هتل خواهيد خواند، حاصل سفر عكاسي به نام «الكس چبان» به دوبي و اين هتل است. فارنت شما را دعوت مي‌كند به سفري كوتاه به «شيخ‌العرب»؛

BurjAlArab001امروز ديگر مي‌توان گفت كه اين هتل بادبان شكل، به نماد دبي تبديل شده‌است. البته هتل‌هاي جديد‌تري هم در دبي ساخته شده‌اند، اما همچنان ويژگي‌هاي عجيب اين هتل، باعث قرار گرفتن آن در مركز توجه توريست‌ها مي‌شود. برج‌العرب ۲۰۲ اتاق لوكس دوبلكس با تمام امكانات دارد. قطعاً هركسي توانايي گرفتن اتاق در اين هتل را ندارد.

BurjAlArab002سوئيت‌هايي كه قرار است درباره آنها صحبت كنيم، در بروشور هتل با نام «سوئيت‌هاي دو خوابه رويال» نام گذاري شده‌اند و در بالاترين طبقه هتل قرار دارند.

BurjAlArab003اين سوئيت‌ها داراي آسناسور اختصاصي هستند.

BurjAlArab004

BurjAlArab005از همان ورودي سوئيت، تكليف مسافر روشن مي‌شود. در ساخت و يا پوشش تك تك اجسام داخل سوئيت از طلاي ۲۴ عيار استفاده شده است.

BurjAlArab006

BurjAlArab007چيزي كه در اتاق نشيمن خودنمايي مي‌كند، نه آباژورها و يا ستون‌هاي طلايي، بلكه تلوزيون آن است.

BurjAlArab008اين تلويزيون به صورت سفارشي توسط ال جي ساخته شده و در ساخت قاب دور آن از طلا استفاده شده است. به نظر شما قاب طلايي، تاثيري بر روي چيزي كه از تلويزيون مي‌بينند دارد.

BurjAlArab009روزانه چيزي حدود ده هزار شاخه گل رز در اين هنل استفاده مي‌شود. هتل براي اين كار تيم اختصاصي گل كاران خود را دارد.

BurjAlArab010يك سرويس بهداشتي كوچك (!) هم در كنار اتاق نشيمن قرار دارد، كه به هر چيزي شباهت دارد، جز سرويس بهداشتي!

BurjAlArab011حتي شير آب هم از طلاي ۲۴ عيار ساخته شده‌است.

BurjAlArab012همانطور كه مي‌بينيد، حتي نرده‌هاي پله‌ها هم از طلا هستند.

BurjAlArab013اتاق پذيرايي بزرگي هم در وسط سوئيت قرار دارد.

BurjAlArab014در كتابخانه سوئيت، كتاب‌ها و مجلاتي از موفقيت‌هاي امارات وجود دارد. البته كاتالوگ پورشه هم در كنار آنها است.

BurjAlArab015اين هم يكي از اتاق خواب‌هاي شاهانه اين سوئيت.

BurjAlArab016در بالاي تخت به شكلي جالب آيينه‌اي بزرگ بر روي سقف قرار گرفته است. شكل اين اتاق خواب من را ياد داستان‌هاي هزارويك شب مي‌اندازد.

BurjAlArab017در كنار هر اتاق خواب، يك سرويس حمام و جكوزي قرار دارد. حمام و جكوزي اين اتاق خواب، به شكل سنتي و مورد علاقه اعراب ساخته شده‌است. به پشتي‌هاي دور تا دور حمام دقت كنيد.

BurjAlArab018

BurjAlArab019حتي در ساخت سشوار هم از طلا استفاده شده‌است.

BurjAlArab020اين هم اتاق خواب ديگر سوئيت، كه در آن به شكل سنتي از حجله استفاده شده‌است. نوعي تفكر قاجاري در ساخت اين هتل وجود دارد.

BurjAlArab021و البته سرويس حمام و جكوزي اين اتاق خواب، كه با اتاق خواب قبلي كاملاً تفاوت دارد.

BurjAlArab022

BurjAlArab023بلاخره يك وسيله غير طلايي پيدا شد. آي‌مك اپل تنها وسيله‌ايست كه بدون تفاوت با دنياي بيرون همانطور كه هست در اين سوئيت قرار دارد. البته به نظرم طبيعي است كه اپل به حماقت‌هاي بي پايان سازندگان هتل تن نداده است.

BurjAlArab024و اين هم اتاق غذا خوري با ميزي كه به تنهايي براي يك مهماني  كافيست.

BurjAlArab025راستي ضروف غذا خوري هم از طلا و نقره بي بهره نيستند.

BurjAlArab026و البته يك اتاق كار جمع و جور (!) هم در اين سوئيت قرار دارد. به فره‌اي كه درست پشت سر صندلي پشت ميز و به ديوار نصب شده‌است دقت كنيد.

BurjAlArab027

BurjAlArab028اين‌ها هم چشم اندازي هستند كه از داخل اين سوئيت ديده مي‌شوند.


برچسب: گران ترين هتل دنيا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۸:۳۵ توسط:امامي موضوع:

جاذبه هاي گردشگري قم

استان قم با دربرگرفتن كم تر از يك درصد از مساحت كل كشور؛ عنوان كوچك ترين استان ايران را دارد كه در سال ۱۳۷۳ از استان مركزي جدا و يك استان مستقل به مركزيت شهر قم شد. قم در قلمرو كوير مركزي ايران واقع شده است و از نظر جغرافيايي بين ۵۰ درجه و ۶ دقيقه تا ۵۱ درجه و ۵۸ دقيقه درازاي خاوري و ۳۴ درجه و ۹ دقيقه تا ۳۴ درجه و ۱۱ دقيقه پهناي شمالي واقع شده است.

در اين مطلب به معرفي جاذبه هاي گردشگري قم پرداخته ايم با ما همراه باشيد.

tourist-attractions-in-qom

موزه صنايع دستي قم

اين موزه كه در خانه تاريخي يزدان پناه داير شده، داراي آثاري از محصولات ممتاز و شاخص صنايع دستي قم و بخش كارگاه‌هاي زنده توليد صنايع دستي استان است.
در بخش محصولات در حال حاضر آثاري از رشته‌هاي سفال و سراميك، خرمهره، معرق چوب، قلمزني روي مس، نقاشي روي شيشه، تراش سنگ‌هاي قيمتي و نيمه قيمتي و همچنين لباس‌هاي سنتي استان به نمايش درآمده است.
بخش كارگاه‌ها نيز شامل توليد سفال، رودوزي‌هاي سنتي (سرمه دوزي، سوزن دوزي و …) و معرق چوب است. اين موزه در خيابان ۱۹ دي (باجك)، كوچه ۱۱ واقع شده و در دو نوبت صبح و عصر پذيراي بازديد علاقه مندان است..

امامزاده حليمه خاتون

از احفاد امام موسي كاظم (ع)، اين آرامگاه در روستاي لنجرود واقع است. نقشه بنا از خارج هشت تركي آجري و از داخل مربّع با جدار بدون تزئينات است. بنا داراي سه در است و جلو هر در ايواني بعداً بدان اضافه شده است. گنبد بيروني و داخلي بنا از نوع عرقچيني است كه پوشش بيروني آن آسيب زيادي ديده است. در وسط بقعه، مرقدي با جدار سفيد كاري وجود دارد. در مدخل بقعه از ايوان غربي، در دولنگه و منبت وجود دارد كه كتيبه هايي به خط ثلث برجسته دارد و بر آن عباراتي به تاريخ ۱۳۰۲ هـ.ق نوشته شده است.

روستاي رستگان

روستاي رستگان از توابع بخش خلجستان شهرستان قم در استان قم ميباشد. اين روستا در دهستان دستجرد (قم) قرار دارد و براساس سرشماري مركز آمار ايران در سال ۱۳۸۵، جمعيت آن ۱۴۱ نفر (۶۵خانوار) بوده است.

tourist-attractions-in-qom(2)

موزه آستانه مقدسه

موزه آستانه مقدسه يكى از قديمى ترين موزه‌هاي كشور به شمار مي‌رود كه در آبان ماه سال ۱۳۱۴ شمسى در محوطه داخلى حرم مطهر و محل فعلى مسجد شهيد مطهرى تأسيس شد. فعاليت اين موزه تا حدود دى ماه سال ۱۳۵۳ ادامه يافت و از آن تاريخ تا سال ۱۳۶۱ به دلايل متعدد (از جمله لزوم گسترش فضاى جانبى موزه و احداث ساختمان فعلى) فعاليت موزه متوقف شد.

ساختمان كنونى موزه كه در ميدان آستانه واقع است، بعد از پيروزى انقلاب اسلامى در فروردين ماه سال ۱۳۶۱ احداث شد كه ابتدا با مساحتى حدود ۵۰۰ متر مربع فعاليت داشت ولى در سال ۱۳۷۱ در زمان توليت آيت‌الله مسعودى خميني زيرزمين موزه راه اندازى شد كه مجموعاً ساخت آن به يك هزار متر مربع افزايش يافت.

فضاى فعلى موزه جوابگوى نياز نيست و به همين دليل در طرح جامع توسعه حرم مطهر، پيشنهاد تأسيس موزه‌اى بزرگ در چندين طبقه و همراه با امكانات و تجهيزات لازم ارائه شده است.

مجموعه آثار موزه شامل بخش‌هاى متنوعى از جمله بخش قرآن‌هاى خطى از قرن دوم تا دوره معاصر، مسكوكات ادوار اسلامى و پيش از اسلام، تابلوهاى نقاشى و شمايل مينياتورى، آثار چوبى خاتم كارى، آثار چوبى منبت كارى، ظروف سفالينه متعلق به هزاره اول و دوم قبل از ميلاد مسيح و ادوار اسلامى، ظروف چينى و شيشه‌اى و…، كاشى‌هاى زرين فام با طرح‌ها و نقوش و كتيبه‌هاى زيبا مربوط به قرون ششم تا هشتم هجرى قمرى، آثار حجارى و سنگ‌هاى تزئينى، لوازم فلزى با تزئينات قلمزنى، قاليچه‌هاى دستباف ابريشمى دوره صفوى و قاجار و پارچه‌هاى دستباف است.

كاروانسراي قلعه سنگي

اين‌ كاروانسرا در جاده‌ قم‌ – ري‌ در ۳۵ كيلومتري‌ شمال‌ غربي‌ قم‌ واقع‌ شده‌ و از نوع‌كاروانسراهاي‌ چهار ايواني‌ است‌. قدمت‌ بنا به‌ دوره‌ صفويه‌ مي‌رسد و مصالح‌ ساختماني‌ آن‌ عمدتاً از سنگ‌است‌. بناي‌ ويرانه‌ كاروانسرا داراي‌ چهار برج‌ نيم‌ دايره‌اي‌ شكل‌ در اضلاع‌ غربي‌ و شرقي‌ است‌ .

مدرسه فيضيه

مدرسه‌ فيضيه‌ يكي‌ از مشهورترين‌ حوزه‌هاي‌ علوم‌ ديني‌ در جهان‌ است‌. اين‌ مدرسه‌ از نيمه‌نخستين‌ قرن‌ سيزدهم‌ هجري‌ قمري‌ جايگزين‌ بناي‌ “مدرسه‌ آستانه‌” شد كه‌ در عصر صفوي‌ تجديد بنا شده‌ بود.بناي‌ مدرسه‌ چهار ايواني‌ است‌ و در دو طبقه‌ با ۴۰ حجره‌ تحتاني‌ (در دوره‌ قاجار) و ۴۰ حجره‌ فوقاني‌ در قرن‌چهاردهم‌ هجري‌ قمري‌ ساخته‌ شده‌اند.

قديمي‌ترين‌ بخش‌ مدرسه‌، ايوان‌ جنوبي‌ آن‌ است‌ كه‌ با تاريخ‌ ۹۳۹ ه.ق‌ و با كاشي‌هاي‌ زيباي‌ معرق‌ عصرصفوي‌ مزين‌ شده‌ است‌ و سر در صحن‌ عتيق‌ آستانه‌ مقدسه‌ حضرت‌ فاطمه‌ معصومه‌ (س‌) محسوب‌ مي‌شود.

tourist-attractions-in-qom(1)

خرمهره سازي

يكي از بازماندگان حقيقي صنعت سفالسازي ۶۰۰۰ ساله ، پيشهٔ مهره سازي است كه چيزي جز مهره هاي فيروزه اي رنگ توليد نمي كند . يكي از استادان اين فن در قم دوازده كارگر دارد و مصرف سالانه قلياي او بيش از پنجاه تن است . خمير سنگي گل آن مانند چيزي است كه سنگينه سازها درست مي كنند .

بچه هاي كوچك روي زمين چمباتمه زده و يا چونه خاك سنگ ، در كف دست خود مهره هايي به قطر دو سانتيمتر درست كرده و در سينيهايي كه در كنار آنهاست مي گذارند ، و يك كارگر جوان با چرخ مته ، توي آنها را سوراخ مي كند .

وقتي كه خشك شدند آنها را در لعاب قليايي كه رنگيزهٔ آن اكسيد مس است فرو مي برند . بنا به گفته يكي از استادان هر بار بيست و چهار عدد مهره تازه ساخته شده و آنها را سوراخ كرده در بشقاب تختي كه ته آن آميخته اي از جوهر شيشه و اكسيد پاشيده اند مي گذارند .

مهره ها را تكان مي دهند و در كاسه مي گردانند و اين گرد لعاب روي آنها را به خوبي مي پوشاند . پس از پختن ، همه اين مهره ها به رنگ فيروزه اي درمي آيند . استادكاران قم نمي خواستند جزييات بيشتري در اين مورد بدهند و بگويند مثلاً چگونه مهره را با گرد خشك لعاب مي پزند . شايد از رقابت مي ترسيدند زيرا ساختن اين مهره ها انحصار قم است و از آنجا به همه ايران فرستاده مي شود و به همين مناسبت هم اطلاعات من درباره طرز پختن آن ناقص است .

پل دلاك

اين اثر در تاريخ ۱۹ اسفند ۱۳۸۰ با شمارهٔ ثبت ۴۸۶۹ به‌عنوان يكي از آثار ملي ايران به ثبت رسيده است. پل دلاك ازآثار دوره صفويه است كه درمسير جاده كاروان رو دوره صفوي تهران- قم واقع شده وامروزه آسيب زيادي ديده است.

راه كاروان رو دوره صفويه كه از تهران به قم مي رود، پس از گذشتن از پل رودخانه شوربه سوي كاروان سراي حوض سلطان رفته، از ميان منطقه درياچه نمك و از بالاي كاروان سراهاي صدرآباد و دلاك و پس ازعبور از پل مورد بحث به قم منتهي مي شود. در اواخر قرن ۱۹ به دليل تغيير مسير رودخانه ساوه و گسترش اجتناب ناپذير درياچه نمك، رفت و آمد در اين جاده متوقف شد و جاده امروزي تهران – قم كه به دوره قاجارمربوط مي شود، جايگزين آن شد.

پل دلاك در مسير راه قديمي تهران- قم نزديك كاروانسراي دلاك ، روي رودخانه ” قره سو ” بنا شده و از آثار دوره صفوي است. بقاياي با شكوه كاروانسراي حسن آباد و يك چاپارخانه ي خشتي و دهانه هاي قوسي شكل پل دلاك كه با انحنايي روي پيچ وخم رودخانه زده شده ، دريك محدوده قرار دارد. مسير رودخانه امروزه منحرف وبه طرف جنوب كشيده شده است .

اين پل مجموعاً ۱۵۳ متر طول، ۶ تا ۸۰/۵ متر عرض و ۱۸ دهانه دارد . با توجه به انحناهاي پل ، ساختمان آن از چند بخش تشكيل شده است . طولاني ترين بخش پل كه ۷۰ متراست . داراي هفت دهانه است كه عرض هر دهانه بالغ بر۵ تا ۵۰/۶ متراست . به غير از آن قسمت پل كه نزديك كاروانسرا قرار دارد ، كليه پايه هاي پل داراي موج شكن هاي نيمه مدوري است كه در جهت مخالف جريان آب قرار دارند.

در انتهاي بخش جنوبي پل ، اولين انحراف در مسير مستقيم پل ، يك انحراف محوري سه متري به سوي غرب است . به دنبال آن به بخش ديگري از پل به طول ۴۴ متر با شش دهانه مي رسيم كه عرض هريك پنج متراست . در انتهاي شمالي بخش دوم ، دومين انحراف در طول ، تنها يك دهانه كه عرض آن ۵۰/۴ متر است، پديد مي آيد . پس از آن بخش چهارم پل به طول ۲۴ متر با چهار دهانه كم عرض ، هر يك به عرض ۵/۲ متر قراردارد.
وجه تسميه اين پل به قول اهالي ، اين بود كه در زمان هاي دور يك مرد دلاك (سلماني ) قصد عبور از رودخانه را داشت كه گرفتار سيل شد و آب ، او را برد . بعد از اين واقعه افراد خيّر درصدد برآمدند تا پلي روي اين رودخانه بسازند كه ديگر كسي گرفتارسيل نشود.

مسجد اعظم

مسجد اعظم قم مسجدي است در جوار آرامگاه فاطمه معصومه كه در سال ۱۳۳۷ ه.خ. به سعي و اهتمام آيت‌الله بروجردي ساخته شد.

معمار اين بنا حسين بن محمد معمار لرزاده بوده، و از جمله مساجد سه ايواني است. ارتفاع گنبد ۲۴ متر است. در سال ۱۳۴۱هجري شمسي حضرت آيت الله دكتر محمد صادقي “ره” در سالگرد درگذشت حضرت آيت الله العظمي بروجردي “ره” در مسجد اعظم براي نخستين بار عليه شاه و حكومت پهلوي سخنراني ايراد فرمودند كه بدنبال آن از سوي ساواك غيابا محكوم به اعدام شدند و با حمايت حضرت امام خميني “ره” مخفيانه ايران را بقصد حجاز و عراق براي ادامه مبارزات ترك نمودند .

اين مسجد امروزه مهمترين مركز تدريس در حوزه علميه قم است. جلسه تدريس حسين وحيد خراساني و مكارم شيرازي هر روزه در اين مسجد برگزار مي‌شود. در درس آيت‌الله وحيد خراساني بيش از پنج هزار و در درس آيت‌الله مكارم سه تا چهار هزار طلبه شركت مي‌كنند. امروزه به دليل طرحهاي توسعه حرم حضرت فاطمه معصومه، مسجد اعظم جزئي از حرم شده‌است.

tourist-attractions-in-qom(3)

حرم حضرت معصومه

آرامگاه فاطمه معصومه در ميان بقعه با بلندي ۲۰/۱ و طول و عرض ۹۵/۲ در ۲۰/۱ متر قرار گرفته و با كاشي‌هاي نفيس و زرفام (آغاز قرن هفتم پوشيده شده‌است. گرداگرد مرقد منور، ديواري به بلندي دو متر و طول و عرض تقريبي (۸۰/۴، در , ۴۰/۴) قرار دارد كه در سال ۹۵۰ بنا گرديد و با كاشي معرق آراسته شد. كه اكنون اين ديوار با ضريح مشبك از جنس نقره پوشيده شده‌است.

كوه خضر نبي

در شش كيلومتري مركز شهر قم كوهي وجود دارد كه از فراز آن مي‌توان همه شهر را با يك نگاه طي كرد. اين كوه منسوب به حضرت خضر(ع) با قدمت سه هزار سال است كه حضرت خضر (ع) در آن غار به عبادت و نيايش مي‌پرداخت، غاري كه امروز به مسجد كوچكي تبديل شده است و اگر گذارتان به آن بيفتد، مي توانيد مسجد جمكران و شهر قم را از ارتفاعات تماشا كنيد.

مسجد جمكران

اين مسجد كه در بخش شرقي شهرستان قم و در شش كيلومتري آن در روستاي جمكران ساخته شده است، امروزه به واسطه گسترش شهر قم، تقريبا جزو اين شهر محسوب مي شود و اين مسافت از حرم حضرت معصومه (س) تا مسجد مقدس جمكران توسط برخي از عاشقان آن حضرت (عج) پياده پيموده مي شود.

هر چند كه با وجود توجه ويژه به اين مكان مقدس بعد از پيروزي انقلاب اسلامي اين مسجد گسترش چشمگيري داشته است، ولي هنوز از كمبودهاي بسياري رنج مي برد و نيازمند حمايت دولت و كمك نيكوكاران براي تكميل آن است، چرا كه براي اجراي كامل طرح جامع مسجد جمكران به يك هزار و ۲۰۰ ميليارد ريال اعتبار نياز است.

اين مسجد كه امروزه با نام “جمكران” شهرت يافته است در گذشته به نام هاي مسجد صاحب الزمان (عج) و مسجد حسن بن مثله جمكراني نيز ناميده مي شده است.

به گزارش روابط عمومي مسجد مقدس جمكران؛ طبق آماري كه در سال ۱۳۷۹ منتشر شد، تعداد زائران و مسافراني كه در طول سال به اين مسجد مشرف شده اند، نزديك به ۱۵ ميليون نفر بوده كه به طور حتم اين آمار در سال هاي بعد از آن افزايش يافته است.

در روزهاي ۱۳ تا ۱۵ شعبان در سال هاي اخير بيش از ۲ ميليون نفر زائر به اين مسجد آمده اند.

اين استقبال روزافزون از مسجد جمكران كه در سال هاي اخير شاهد حضور گردشگران خارجي بويژه شيعيان كشورهايي همچون عراق نيز بوده ايم؛ توجه بيشتر مسوولان را به اين مكان مقدس طلب مي كند.

واقعه ساخت مسجد به شيخ حسن بن مثله جمكراني مربوط مي‌شود، وي ادعا كرد كه در بيداري با امام دوازدهم شيعيان، مهدي (عج) ديدار كرده است و حجت بن حسن (عج) دستور ساخت مسجد را به وي داده است.در ميان شيعيان بحثهاي زيادي در خصوص ملاقات با امام زمان(عج) مطرح است.

عده‌اي با استناد به رواياتي، آن را در خواب ممكن مي‌دانند. دريافت نامه از مهدي(عج) پس از غيبت كبري نيز مورد قبول بسياري از شيعيان است، آنچنانكه نامه و توقيع رسيده به شيخ مفيد – حدود يك قرن پس از غيبت كبري – از نظر شيعيان مورد ترديد واقع نشده است.

اما عده‌اي از جمله برخي از معاصرين، با استناد به نامه‌اي كه حجت بن حسن مهدي(عج) به آخرين نايب خويش ارسال نموده است، كه شيعيان به توقيع ناحيه مقدسه از آن نام مي‌برند، مشاهده امام زمان(عج) در بيداري را بر خلاف نامه منسوب به مهدي مي‌دانند، در بخشي از اين نامه آمده است:

غيبت كامل آغاز شد و پس از آن ظهوري نخواهد بود، مگر بفرمان خداوند…بزودي برخي از شيعيان من ادعا خواهند كرد كه مرا ديده‌اند، آگاه باشيد كه هر كس قبل از خروج سفياني و صيحه آسماني ادعاي مشاهده مرا كند، دورغگوي و تهمت زننده است…


برچسب: جاذبه هاي گردشگري قم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۲۸:۰۲ توسط:امامي موضوع:

خريد املاك در اسپانيا

خريد املاك در اسپانيا و خريد ملك در پرتغال، از راههاي مهاجرت به اروپا هستند. متقاضيان مهاجرت به اروپا، بعضا بدون داشتن شناخت كافي از مسايل سياسي و حقوقي و آثار حقوقي خريد ملك در اروپا، صرفا با تبليغات واهي اخذ اقامت دايم اروپا با خريد ملك در اسپانيا، مالاگا، فرانسه و پرتغال، جذب بازار پر تلاطم خريد ملك در اروپا شده و سرمايه هاي خود را از دست مي دهند. وجود دفاتر غير مجاز مهاجرتي با عناوين جعلي وكيل مهاجرت به اروپا، مشاوران مهاجرتي، سازمان مهاجرتي و ساير عناوين مجعول و غير واقعي، در ايران، راه مهاجرت به اروپا و ساير كشورها را با چالش جدي و كلاهبرداري از متقاضيان مهاجرت روبرو نموده است. گروه وكلاي مهر، حسب وظيفه ذاتي خود، تمامي آثار حقوقي خريد ملك در اسپانيا و مالاگا و همچنين خريد ملك در ساير كشورهاي اروپايي را مورد تحقيق و كنكاش قرار داده و در ادامه اين نوشتار تقديم شما خواهد نمود.

سوالات معمول درباره خريد ملك در اسپانيا

چگونه قيمت واقعي خريد املاك در اسپانيا و مالاگا را، به دست آوريم؟

آيا با خريد ملك در اسپانيا و مالاگا، امكان اخذ اقامت دايم اسپانيا وجود دارد؟

درخواست تابعيت از اسپانيا، با خريد ملك در اسپانيا و مالاگا، امكان پذير است؟

وكيل مهاجرت به اروپا كيست و چه ويژگيهايي دارد؟

آثار حقوقي خريد ملك در اسپانيا چيست؟

اقامت تمكن مالي اسپانيا چيست؟

آيا پس از ثبت شركت در اسپانيا و سرمايه گذاري در اسپانيا، امكان خريد ملك در اسپانيا نيز وجود دارد؟

جهت يافتن پاسخ سوالات خود، مطالعه ادامه اين نوشتار كه توسط وكيل پايه يك دادگستري، همكار موسسه حقوقي و داوري بين المللي طليعه عدالت و مهرپارسيان تهيه شده است توصيه مي شود.

مهاجرت به اسپانيا با خريد ملك در اسپانيا

تب مهاجرت به اروپا در سالهاي اخير تعداد زيادي از ايرانيان را براي خريد ملك در اسپانيا راغب نموده است. اما آيا واقعا با خريد ملك در اسپانيا، امكان اخذ اقامت دايم اروپا وجود دارد؟ خريد ملك در اسپانيا وپرتغال كه به قانون گلدن ويزا GOLDEN VISAمعروف شده است، الزام به خريد ملك در اسپانيا و مالاگا، حداقل به مبلغ 000/500هزار يورو مي باشد. املاك خريداري شده به مبلغ كمتر از حداقل اعلامي، موجب اخذ اقامت دايم اسپانيا و مالاگا نخواهد شد. با خريد ملك در اسپانيا، متقاضي، همسر و فرزندان زير 18 سال وي، مي توانند از اقامت دايم اروپا برخوردار شده و پس از طي مراحل قانوني، موفق به اخذ پاسپورت اسپانيا شوند. نكته قابل توجه در خريد ملك در اسپانيا اين است كه هنگام خريد ملك در اسپانيا، با توجه به تحريم بانك هاي ايراني و عدم امكان انتقال وجه خريد ملك در اسپانيا از طريق بانكها و صرافي هاي ايراني، انتقال وجه بايد از طريق صرافي هاي خارج از ايران صورت پذيرد كه راهي كاملا غير مطمئن مي باشد. موضوع ديگر شانتاژ كردن دلال هاي معاملات ملكي در اسپانيا و ساير كشورهاي اروپايي هستند، كه امكان اطلاع از قيمت واقعي املاك در اسپانيا و مالاگا را از متقاضي خريد ملك در اسپانيا سلب مي نمايند. جهت آگاهي از قيمت واقعي  املاك در اسپانيا، بهترين راه، ورود به وبسايت اتحاديه مشاورين املاك اسپانيا .و استعلام از آنها مي باشد.

آثار حقوقي خريد ملك در اسپانيا

خريد ملك در اسپانيا براي افراد خارجي، با رعايت ساير شرايط مقرر در قانون، امكان بهره مندي از اقامت دايم اسپانيا و به ديگر سخن، اقامت دايم اروپا را مي دهد. با اقامت دايم اروپا، شخص متقاضي و افراد خانواده وي، امكان تردد آزادانه به تمامي كشورهاي اروپايي، بدون اخذ ويزا را دارند. ضمنا امكان افتتاح حساب بانكي، برخورداري از تحصيل رايگان در اسپانيا در مدارس و دانشگاههاي دولتي، امكان ثبت شركت در اسپانيا و امكان كاريابي در اسپانيا نيز براي دارنده اقامت دايم اسپانيا وجود دارد. با توجه به پذيرش تابعيت مضاعف طبق قوانين مهاجرتي و مدني اسپانيا، امكان اخذ تابعيت اسپانيا با وجود اعتبار پاسپورت ايراني نيز وجود دارد.

اقامت تمكن مالي اسپانيا

اخذ اقامت تمكن مالي اسپانيا، و خريد ملك در اسپانيا پس از اخذ اقامت تمكن مالي اسپانيا، با مبلغ كمتر از000/500 يورو، امكان پذير است. اخذ اقامت دايم اسپانيا از ابتدا، يكي از ويژگي هاي اين راه مهاجرت به اسپانياست كه از ديگر راههاي مهاجرت به اسپانيا، نتيجه بهتري دارد. جهت آشنايي با شرايط دريافت ويزاي تمكن مالي اسپانيا به مقاله مخصوص تمكن مالي اسپانيا گروه وكلاي مهر مراجعه ففرماييد. امكان دريافت اقامت دايم اروپا و همچنين كار وكسب در اتحاديه اروپا  با ويزاي تمكن مالي و ثبت شركت در اسپانيا و همچنين از راه خريد ملك در اسپانيا وجود دارد.

كارآفريني در اسپانيا

با ثبت شركت در اسپانيا بعد از خريد ملك در اسپانيا، امكان انتقال منابع مالي و توسعه شركت يا صنعت فعال را به متقاضي مي دهد. كاريابي در اسپانيا، با توجه به طرح رياضت اقتصادي در اروپا، تقريبا امكان پذير نيست. اما با ثبت شركت و كارآفريني در اسپانيا و يا هر نقطه اي از اروپا، امكان كار وفعاليت اقتصادي و در واقع كارآفريني وجود دارد. امكان استخدام متقاضيان كار ايراني نيز با ذكر شرايط پيش گفته وجود دارد.

وكيل مهاجرت به اسپانيا

خريد ملك در اسپانيا و يا عقد هر نوع قرارداد تجاري و ثبت شركت در اسپانيا، امري تخصصي و حقوقي است كه آگاهي ويژه اي را مي طلبد. امكان سرمايه گذاري خارجي براي ايرانيان، با توجه به تحريم هاي موجود عليه بانك هاي ايراني و صرافي ها، با چالش جدي و مشكل انتقال ارز براي معاملات خارجي، روبروست. حمل و اقدام به خروج ارز به مبلغ بيش از 5 هزار دلار نيز، به همراه مسافر، قاچاق ارز محسوب مي شود. ملاحظه ميفرماييد، غفلت از دريافت مشاوره حقوقي درباره خريد ملك در اسپانيا، امكان وارد آوردن ضرر و زيان هاي جبران ناپذيري در پي خواهد داشت. موسسه حقوقي و داوري بين المللي طليعه عدالت و مهر پارسيان، با همكاري گروه وكلاي مهر، و تشكيل تيم تخصصي تحقيق درباره راههاي مهاجرت و تغيير قوانين مهاجرت در اروپا، اقدام به ارايه خدمات مشاوره حقوقي حضوري درباره راههاي مهاجرت به اروپا و توضيح مزايا و معايب خريد ملك در اسپانيا و مالاگا خواهد نمود. جهت مشاوره حضوري با وكيل پايه يك دادگستري، با موسسه حقوقي مهر پارسيان تماس بگيريد.


برچسب: خريد املاك در اسپانيا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۱۳:۰۵ توسط:امامي موضوع:

ساخت سايت آرايشگاهي

هر فردي ممكن است بخشي از روز خويش را به انديشه كردن راجب به ايده هاي مختلف بدهد. اگر شما صاحب يك آرايشگاه باشيد، اغلب مشتريانتان به صورت تلفني نسبت به اخذ وقت اقدام مي كنند و اينطوري شايد بيشتر وقت شما و مشتريانتان هدر برود و ناخشنودي آن ها را نيز به دنبال داشته باشد. شما مي توانيد با به كارگيري يك وب سايت آرايشگاهي پسنديده يا اپليكيشن آنلاين كه در آن مشتريان بتوانند به راحتي وقت بگيرند، بسياري از مشكلات خود را از بين ببريد. 

 

انجام تبليغات گوناگون و استفاده از منو هاي ويژه و مختلف كه مشتري بتواند در آن تمام خواسته هاي مورد نظر خويش را پيش از ورود به آرايشگاه به شما بگويد چه بسا از جمله مهم ترين عواملي است كه مي تواند به شما در به دست آوردن رضايت مشتريان كمك كند. چه بسا استفاده از اينترنت براي كسب‌وكار‌هاي معمولي كمي شگفت آور باشد اما انجام اين كار مي تواند به عنوان پلي براي پيشرفت شما به حساب بيايد.


برچسب: ساخت سايت آرايشگاهي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۵۵:۳۸ توسط:امامي موضوع:

تگ table در html

تگ < table >
اين تگ براي ايجاد جدول ها در صفحه وب سايت استفاده مي شود .هر جدول مجموعه اي از سطرها و ستون هاست . براي ايجاد يك سطر جديد از يك تگ < tr > استفاده مي شود كه هر خانه ( ستون ) درون سطر هم توسط يك تگ < td > مشخص مي شود .در طراحي جدول بايد به نكات زير دقت كرد :در هنگام ايجاد يك سطر يا استفاده از تگ < tr > ، قبل از ايجاد سطر جديد حتما بايد تگ  < tr > قبلي بسته شود و در هر سطر نيز بايد در صورت ايجاد هر خانه با تگ  < td > قبل از ايجاد يك خانه جديد بايد تگ < td > قبلي بسته شود درون تگ < table > فقط مي توان تگ < tr > و درون تگ < tr > نيز فقط مي توان از تگ < td > استفاده كرد .خانه هاو سطرهاي يك جدول منظم و مرتب هستند . به عبارت ديگر به طور مثال نمي توان  در يك سطر جدول 3 خانه و در سطر پاييني آن 2 خانه با پهناهاي متفاوت ايجاد كرد . مثال: 
< table  >    < tr >       < td >          Header      < /td >    < /tr >    < tr >       < td  >          Body 1      < /td >       < td >          Body 2      < /td >    < /tr > < /table >

برچسب: تگ table در html چيست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۲۵:۲۰ توسط:امامي موضوع:

ساختار صفحه وب سايت در html5

ساختار صفحه در html5 
براي ساخت يك صفحه وب سايت در html4 مجبور بوديم از تعداد زيادي تگ div استفاده كنيم به علاوه اينكه براي هر كدام نامي را نيز اختصاص مي داديم زيرا همه قسمت ها فقط يك تگ بودند و تعريف استايل بدون تعريف نام مشكل بود.
تگ هاي جديد معرفي شده ي جديد براي ايجاد ساختار صفحه عبارتند از :
Header : جهت ايجاد قسمت سرصفحه سايت استفاده مي شود
Footer : جهت ايجاد قسمت پانوشت وب سايت استفاده مي شود
Nav : جهت ايجاد منوهاي سايت استفاده مي شود
Aside : جهت ايجاد ستون هاي كناري سايت استفاده مي شود
Section : جهت ايجاد بخش هاي كنترلي وب سايت استفاده مي شود
Article : جهت ايجاد مطالب (منظور از مطالب فقط پست ها نيست) استفاده مي شود
نمونه كد زير ساختار يك صفحه وب سايت html5 را نمايش مي هد :

    Hello HTML5   
 
   
          
    
    
           
           
           
       
   
    

برچسب: ساختار صفحه وب سايت در html5، ساختار صفحه سايت در html5، صفحه وب سايت در html،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۰:۰۶ توسط:امامي موضوع:

اشتباهات در طراحي وب سايت

 در هنگام طراحي وب سايت نكات بسيار زيادي وجود دارند كه رعايت كردن آن ها لازم مي باشد. ما در اين جا سعي كرديم به مهم ترين نكاتي كه بايد به آن ها توجه داشت اشاره كنيم:
فونت نوشته ها
هنگامي كه بازديد كننده اي به سراغ وب سايت شما مي آيد نبايد با متوني نامناسب و ناخوانا مواجه شود بلكه شما بايد با استفاده از فونت هاي زيبا و چشم نواز باعث ماندگاري بازديد كننده ها در وب سايت خودتان شويد.
توجه به تجربه كاربري ux
يكي از مهم ترين مواردي كه رعايت كردن آن واجب است توجه به ux وب سايت مي باشد. سعي كنيد هنگام قرار دادن منو ها و ساختن قالبي مناسب براي وب سايتتان به محل قرار گيري آيكون ها و نوار جستجو توجه داشته باشيد.
زمان لود شدن سايت
تجربه نشان داده است كه هر چقدر سايت ديرتر لود شود، وب سايت بازديد كنندگان بشتري را از دست خواهد داد. هيچوقت بازديد كننده بخاطر يك بازديد ساده از سايت شما مدت زيادي را منتظر نمي ماند.
واكنش گرا بودن وب سايت
روز به روز شاهد اين هستيم كه كاربران استفاده بيشتري از تلفن هاي همراه براي بازديد از وب سايت ها دارند. پس لازم است كه هنگام طراحي سايت خود فكري به حال ريسپانسيو بودن يا واكنش گرا بودن وب سايتتان كنيد.
طراحي سايتبرچسب: اشتباهات در طراحي وب سايت، طراحي وب سايت، اشتباهات طراحي سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۲۲:۴۸ توسط:امامي موضوع:

زبان طراحي وب سايت php

امروزه شاهد گسترش زبان هاي برنامه نويسي در ابعاد گسترده اي بوده ايم. با وجود پيدايش زبان هاي برنامه نويسي جديد مثل زبان گو كه گوگل آن را معرفي نمود اما هنوز هم زبان هاي برنامه نويسي قديمي مانند php جايگاه خوبي را در بين ساير زبان هاي برنامه نويسي در زمينه طراحي  وب سايت دارند و هنوز هم سايت هاي معتبر زيادي مانند فيسبوك از اين زبان برنامه نويسي استفاده مي كنند.

 

وجود فريم ورك هاي مختلف و جذابيت اين زبان برنامه نويسي يكي از دلايل جذب بسياري از افراد به زبان طراحي سايت php است. مدتي پيش جدي ترين رقيب براي زبان php زبان برنامه نويسي asp بود اما اكنون زبان هاي برنامه نويسي ديگري هم وارد اين رقابت شده اند كه هر كدام حرفي براي گفتن دارند.:: برچسب‌ها: طراحي سايت,زبان طراحي وب سايت php,طراحي وب سايت ,
برچسب: طراحي سايت، زبان طراحي وب سايت php، طراحي وب سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۳:۳۹ توسط:امامي موضوع:

نكات ضروري در طراحي وب سايت

در اين مقاله براي شما ضروري ترين مواردي كه در طراحي سايت بايد به آن ها توجه داشت را آورده ايم:

انتخاب تصوير بك گراند مناسب براي وب سايت

به دليل اين كه نخستين چيزي كه بازديد كننده در وب سايت شما ملاحظه خواهد نمود تصاوير وب سايت شما است، بنابراين استفاده از تصاوير بك گراند و پس زمينه مناسب قطعا مي تواند كمك زيادي به بهبود وضعيت وب سايت شما نمايد.

 استفاده نمودن از ويديو ها

اگر شما از فايل هاي ويديويي مختلف در وب سايت خود استفاده مي نماييد قطعا مي توانيد اين انتظار را داشته باشيد كه كاربران بيشتري به سوي وب سايت شما بيايند.

طراحي وب سايت ريسپانسيو

شما اگر بتوانيد وب سايت خود را به صورت ريسپانسيو طراحي كنيد مسلما اين عامل مي تواند باعث چندين برابر شدن بازديدكنندگان به سوي وب سايت شما شود. بر اساس بررسي هاي صورت گرفته اغلب افراد از طريق تلفن هاي همراه به وب سايت هاي مد نظر خود مراجعه مي كنند.

استفاده از نوار جستجو در مكان درست

سعي نماييد در وب سايت خود از ابزار هاي جستجو به درستي استفاده نماييد و اين ابزار ها را به گونه اي در وب سايت خودتان قرار دهيد كه بازديد كنندگان بتوانند به راحتي به آن ها دسترسي داشته باشند. به طور كلي رعايت نمودن نكات فوق در طراحي وب سايت  مي تواند تاثير زيادي در بهبود رتبه سايت شما نيز داشته باشد.


برچسب: نكات ضروري در طراحي وب سايت، نكات ضروري طراحي وب سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۲۶:۴۶ توسط:امامي موضوع:

http://nopardazco.com