طراحي سايت طراحي سايت .

طراحي سايت

گران ترين هتل دنيا

عكس‌ها و توضيحاتي كه در ادامه از اين هتل خواهيد خواند، حاصل سفر عكاسي به نام «الكس چبان» به دوبي و اين هتل است. فارنت شما را دعوت مي‌كند به سفري كوتاه به «شيخ‌العرب»؛

BurjAlArab001امروز ديگر مي‌توان گفت كه اين هتل بادبان شكل، به نماد دبي تبديل شده‌است. البته هتل‌هاي جديد‌تري هم در دبي ساخته شده‌اند، اما همچنان ويژگي‌هاي عجيب اين هتل، باعث قرار گرفتن آن در مركز توجه توريست‌ها مي‌شود. برج‌العرب ۲۰۲ اتاق لوكس دوبلكس با تمام امكانات دارد. قطعاً هركسي توانايي گرفتن اتاق در اين هتل را ندارد.

BurjAlArab002سوئيت‌هايي كه قرار است درباره آنها صحبت كنيم، در بروشور هتل با نام «سوئيت‌هاي دو خوابه رويال» نام گذاري شده‌اند و در بالاترين طبقه هتل قرار دارند.

BurjAlArab003اين سوئيت‌ها داراي آسناسور اختصاصي هستند.

BurjAlArab004

BurjAlArab005از همان ورودي سوئيت، تكليف مسافر روشن مي‌شود. در ساخت و يا پوشش تك تك اجسام داخل سوئيت از طلاي ۲۴ عيار استفاده شده است.

BurjAlArab006

BurjAlArab007چيزي كه در اتاق نشيمن خودنمايي مي‌كند، نه آباژورها و يا ستون‌هاي طلايي، بلكه تلوزيون آن است.

BurjAlArab008اين تلويزيون به صورت سفارشي توسط ال جي ساخته شده و در ساخت قاب دور آن از طلا استفاده شده است. به نظر شما قاب طلايي، تاثيري بر روي چيزي كه از تلويزيون مي‌بينند دارد.

BurjAlArab009روزانه چيزي حدود ده هزار شاخه گل رز در اين هنل استفاده مي‌شود. هتل براي اين كار تيم اختصاصي گل كاران خود را دارد.

BurjAlArab010يك سرويس بهداشتي كوچك (!) هم در كنار اتاق نشيمن قرار دارد، كه به هر چيزي شباهت دارد، جز سرويس بهداشتي!

BurjAlArab011حتي شير آب هم از طلاي ۲۴ عيار ساخته شده‌است.

BurjAlArab012همانطور كه مي‌بينيد، حتي نرده‌هاي پله‌ها هم از طلا هستند.

BurjAlArab013اتاق پذيرايي بزرگي هم در وسط سوئيت قرار دارد.

BurjAlArab014در كتابخانه سوئيت، كتاب‌ها و مجلاتي از موفقيت‌هاي امارات وجود دارد. البته كاتالوگ پورشه هم در كنار آنها است.

BurjAlArab015اين هم يكي از اتاق خواب‌هاي شاهانه اين سوئيت.

BurjAlArab016در بالاي تخت به شكلي جالب آيينه‌اي بزرگ بر روي سقف قرار گرفته است. شكل اين اتاق خواب من را ياد داستان‌هاي هزارويك شب مي‌اندازد.

BurjAlArab017در كنار هر اتاق خواب، يك سرويس حمام و جكوزي قرار دارد. حمام و جكوزي اين اتاق خواب، به شكل سنتي و مورد علاقه اعراب ساخته شده‌است. به پشتي‌هاي دور تا دور حمام دقت كنيد.

BurjAlArab018

BurjAlArab019حتي در ساخت سشوار هم از طلا استفاده شده‌است.

BurjAlArab020اين هم اتاق خواب ديگر سوئيت، كه در آن به شكل سنتي از حجله استفاده شده‌است. نوعي تفكر قاجاري در ساخت اين هتل وجود دارد.

BurjAlArab021و البته سرويس حمام و جكوزي اين اتاق خواب، كه با اتاق خواب قبلي كاملاً تفاوت دارد.

BurjAlArab022

BurjAlArab023بلاخره يك وسيله غير طلايي پيدا شد. آي‌مك اپل تنها وسيله‌ايست كه بدون تفاوت با دنياي بيرون همانطور كه هست در اين سوئيت قرار دارد. البته به نظرم طبيعي است كه اپل به حماقت‌هاي بي پايان سازندگان هتل تن نداده است.

BurjAlArab024و اين هم اتاق غذا خوري با ميزي كه به تنهايي براي يك مهماني  كافيست.

BurjAlArab025راستي ضروف غذا خوري هم از طلا و نقره بي بهره نيستند.

BurjAlArab026و البته يك اتاق كار جمع و جور (!) هم در اين سوئيت قرار دارد. به فره‌اي كه درست پشت سر صندلي پشت ميز و به ديوار نصب شده‌است دقت كنيد.

BurjAlArab027

BurjAlArab028اين‌ها هم چشم اندازي هستند كه از داخل اين سوئيت ديده مي‌شوند.


برچسب: گران ترين هتل دنيا،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۸:۳۵ توسط:امامي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

http://nopardazco.com