طراحي سايت طراحي سايت .

طراحي سايت

مزاياي طراحي سايت خبري

طراحي سايت خبري مزاياي بسيار زيادي دارد از جمله اينكه داشتن وب سايت خبري باعث كسب اعتبار مي شود، به هيچ عنوان محدوديت زماني و مكاني براي استفاده كنندگان وجود ندارد. به افزايش تبليغات و در نتيجه مشتريان جديد مي انجامد و همين موضوع باعث مي شود كالاها و خدمات كارفرماي سايت در دنياي مجازي به صورت مستمر معرفي گردد.

طراحي سايت خبري اگر با هدف ارائه مطالب تازه و اخبار بروز ايجاد شود بايد از يك استراتژي درست استفاده شود، بنابراين براي رسيدن به اين منظور بايد از نويسندگان و مديران سايت قوي استفاده شود.

در طراحي سايت خبري بايد بخش هاي متنوعي را به كار برد تا بتوان مخاطبان بيشتري را به سوي سايت جذب كرد مثلا امكانات و صفحاتي كه به جذابيت بيشتر سايت مي انجامد ، داشتن بخشي براي درج مقالات پرهيجان خبري وتحليل خبرهاي روز يا مصاحبه ها و گفتگوها است تا كاربران با خواندن اين مطالب مشتري پاي ثابت سايت شما شوند و البته ممكن است طراحي سايت هاي زيادي اين موارد را داشته باشند ولي در حد اسم وجود داشته باشد.

در طراحي سايت خبري بهتر است بخشي براي ثبت عضويت كاربران در نظر گرفته شود و قسمتي براي مديريت آن طراحي شود تا اعضا يا خبرنگاران بتوانند وارد صفحه خود شوند و نوشته هايشان را بررسي و اديت كنند .

در طراحي سايت خبري همچنين بايد بخشي براي طراحي فني در نظر گرفته شود به عنوان مثال سطح دسترسي در كل سايت تعيين گردد، همچنين تمپليت طراحي سايت قابل تغيير باشد و سايت به صورت اتوماتيك قادر به ثبت مدت حضور كاربران باشد.

منبع : طراحي سايت خبري


برچسب: مزاياي طراحي سايت خبري،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۵۲:۰۳ توسط:امامي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

http://nopardazco.com