طراحي سايت طراحي سايت .

طراحي سايت

معرفي بهترين اپليكيشن هاي video chat

video chat امروزه به يكي از ساده ترين روش هاي مكالمه تبديل شده است. مكالمه ويدئويي به راحتي از طريق كامپيوتر ها، گوشي ها و تبلت ها صورت مي گيرد. اين ويژگي به قدري گسترش يافته و محبوب شده است كه اكنون گزينه هاي متعددي براي video chat وجود دارد. نرم افزار هاي زيادي بر مكالمه تصويري وجود دارد كه مي توانيد آن ها را به دوستاو آشنايتان معرفي كنيد و از آن ها استفاده كنيد. در اين مقاله سعي داريم چند مورد از بهترين اپليكيشن هاي video chat براي پلتفرم موبايل را معرفي كرده باشيم.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: فيسبوك مسنجر

بهترين اپليكيشن هاي video chat

فيسبوك مسنجر يكي از محبوب ترين برنامه هاي مكالمه تصويري روي كره زمين است. هرچند كه مردم زيادي وجود دارند كه اين برنامه را نمي پسندند و شكي نيست كه اين برنامه نيازمند بهبود هايي مي باشد. با اين حال، افرادي كه از برنامه فيسبوك استفاده مي كنند، قطعا استفاده از فيسبوك مسنجر را نيز دوست خواهند داشت. فيسبوك مسنجر تجربه خوبي از Video Chat در اختيار مي گذارد و يكي از ويژگي هاي خوب آن، اين است كه به راحتي مي توانيد دوستان و آشنايان موجود در فيسبوك خود را به استفاده از اين برنامه دعوت نماييد. فيسبوك مسنجر مطمئنا اپليكيشن كاملي نمي باشد؛ اما يكي از مناسب ترين برنامه هايي است كه براي ويدئو چت در ليست اين مطلب قرار گرفته است. ناگفته نماند كه اين اپليكيشن رايگان مي باشد.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: گوگل Duo

google duo را اساسا مي توان پاسخ گوگل به فيس تايم اپل دانست. اين برنامه هم يكي از ساده ترين برنامه هايي است كه در زمينه Video Chat وجود دارد. عضويت در اين برنامه به سادگي و با وارد كردن شماره تلفن، انجام مي گيرد. با اين برنامه شما مي توانيد با كسان ديگري كه از Google duo استفاده مي كنند، به سادگي تماس ويدئويي برقرار كنيد. (به سادگي تماس تلفني معمولي). اين برنامه ويژگي خوبي به نام knock knock دارد كه به شما اجازه مي دهد قبل از پاسخ دادن به تماس ورودي، شخصي كه تماس گرفته است را مشاهده كنيد. اين برنامه دو پلتفرمه است و مي تواند بين سيستم عامل هاي اندرويد و ios به كار گرفته شود. شايعاتي هم وجود دارند كه از آماده شدن نسخه وب google duo براي كاربران كامپيوتر، خبر مي‌دهند. در نهايت مي توان گفت كه اين برنامه يكي از ساده ترين و بهترين اپليكيشن هايي است كه در زمينه Video Chat مي توان از آن استفاده كرد.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: گوگل Duo

Google Hangouts مدت ها به عنوان بهترين پيام رسان گوگل شناخته مي شد. استفاده از اين برنامه وابسته به حساب گوگل افراد است. شما مي توانيد از طريق ايميل خود، افراد مختلف را به استفاده از اين برنامه دعوت نماييد. اين برنامه شامل مكالمه متني، صوتي و ويدئويي مي باشد و مي توان به صورت همزمان در يك گروه 10 نفره به مكالمه ويدئويي پرداخت. رابط كاربري اين برنامه مدرن است و استفاده از آن، نسبتا آسان مي باشد. اين نكته را هم در نظر داشته باشيد كه Google Hangouts براي استفاده در كسب و كار مناسب تر است و برنامه اصلي گوگل براي مكالمه ويدئويي، Google Duo مي باشد. Google hangouts برنامه رايگاني است و مي توانيد از لينك هاي زير آن را دانلود نماييد.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: ايمو

imo يك برنامه ساده چت و مكالمه تصويري است. اين برنامه با شبكه هاي 2G / 3G / 4G و LTE سازگار مي باشد كه براي استفاده در محيط هايي با اتصال شبكه نامناسب، خوب به نظر مي رسد. ايمو با اندرويد و آي او اس سازگار است و به غير از مكالمه متني و تصويري، چيز اضافي و مزاحمي در آن ديده نمي شود كه تجربه سادگي را از بين ببرد. اين برنامه رايگان مي‌باشد و تنها چيزي كه بايد در نظر داشته باشيد، تبليغات درون برنامه اي آن است.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: جاست تاك

just talk يكي از برنامه هاي Video chat مي باشد كه كمتر شناخته شده است. با اين حال اين برنامه يكي از مناسب ترين برنامه هاي مكالمه تصويري است. شما مي توانيد براي اپليكيشن خود تم در نظر بگيريد. در هنگام تماس تصويري هم مي توان نقاشي كرد كه به جذابيت هاي اين برنامه مي افزايد. همچنين در اين برنامه امكان ايجاد گروه و رمز گذاري وجود دارد و اين اپليكيشن نيز از هر دو پلتفرم محبوب موبايل، پشتيباني مي كند. استفاده از اين برنامه رايگان مي باشد. البته پرداخت درون برنامه اي وجود دارد كه فقط براي مواردي چون تم ها و موارد شخصي سازي ديگر مي باشد و پرداخت هزينه تاثيري در عملكرد اصلي برنامه نخواهد داشت.

 

بهترين اپليكيشن هاي video chat: اسكايپ

اسكايپ يكي ديگر از محبوب ترين برنامه هايي است كه در زمينه مكالمه تصويري براي هر پلتفرمي وجود دارد. اين برنامه در پلتفرم ويندوز يكي از بهترين برنامه هايي است كه رابطه دسكتاپ و موبايل را به هم نزديك مي كند. نسخه اندرويد اين برنامه را نمي توان كامل دانست اما به هر حال وظيفه خود را به خوبي انجام مي دهد. در اين برنامه امكان تماس ويدئويي با 25 نفر، فراهم مي باشد. همچين با داشتن حساب مايكروسافت يا فيسبوك، مي توان از بخش مكالمه متني اين برنامه استفاده كرد. در مجموع مي توان گفت كه برنامه اسكايپ نيازمند كار بيشتري است اما همچنان هم خدمات خوبي را ارائه مي دهد.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: تانگو

تانگو يكي از قديمي ترين برنامه هاي video chat در اندرويد است. سال ها پيش، اين برنامه جزو برنامه هاي ويدئو چتي بود كه حتي با اتصال نامناسب اينترنت، به كار خود ادامه مي داد. از آن زمان، تانگو توانست به يك شبكه اجتماعي خوب در بين مردم تبديل شود. با اين برنامه مي توان مكالمه متني و تصويري با دوستان و خانواده داشت. همچنين مي توان افراد ديگري با ويژگي هاي مشابه خود را در اين برنامه پيدا كرد. در اين برنامه امكان ايجاد گروه وجود دارد و امكانات سرگرم كننده اي هم براي مكالمه ويدئويي در نظر گرفته شده است. اين برنامه كاملا رايگان است و پرداخت درون برنامه اي فقط براي موارد شخصي سازي مي باشد.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: وايبر

وايبر كار خود را به عنوان يك برنامه براي مكالمه صوتي آغاز كرد. هنوز هم مي توان با اين برنامه به تماس صوتي پرداخت، اما اكنون امكان مكالمه متني و ويدئويي نيز به آن اضافه شده است. در اين برنامه مي توانيد ويدئوها، متن ها و صداهاي خود را رمزگذاري كنيد. از ويژگي هاي ديگر وايبر مي توان به چت هاي مخفي، بازي ها و … اشاره كرد. تماس صوتي، متني و ويدئويي از وايبر به وايبر كاملا رايگان است.

بهترين اپليكيشن هاي video chat: واتس اپ

WhatsApp يكي از محبوب ترين برنامه هاي پيام رساني است كه تاكنون وجود داشته است. اين برنامه جزو معدود برنامه هايي است كه بيش از يك ميليارد كاربر فعال داشته است. اين برنامه قبل از اينكه توسط فيسبوك خريداري شود، فقط يك پيام رسان متني بود؛ اما بعد از آن، تماس صوتي، ويدئويي و چند ويژگي ديگر به آن اضافه شد. تماس ويدئويي به خوبي كار مي كند و مشكلي در اين زمينه به چشم نمي خورد. اگر به دنبال برنامه ي پيام رساني براي video chat هستيد كه عملكرد پايدار و خوبي داشته باشد، واتس اپ مي تواند يكي از بهترين انتخاب هاي شما باشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۰:۰۸ توسط:امامي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

http://nopardazco.com