طراحي سايت

۸ دوره برتر طراحي وب سايت براي مبتدي ها

شايد يكي از چشم انداز هاي هيجان انگيز براي افزايش وسعت كسب و كار، طراحي وب سايت باشد كه مي توانيد به سادگي به آن دسترسي پيدا كنيد. بر خلاف بسياري از حرفه ها كه ماه ها يا حتي سال ها تمرين نياز دارند، براي توسعه وب شما مي توانيد همين  امروز به راحتي شروع كنيد اگر احساس نياز به يادگيري و كشف آن را داريد. نه مدت زمان زيادي مي برد و نه به هزينه زيادي نياز دارد.

۸ دوره رايگان طراحي وب سايت براي مبتدي ها

بهترين مكان براي شروع، دوره هاي رايگان و آنلاين توسعه وب است كه همه چيز را از ابتدايي ترين برنامه هاي برنامه نويسي تا بهترين شيوه هاي توسعه پوشش مي دهند. در زير نگاهي به اين دوره هاي توسعه وب مي اندازيم و پيشنهاداتي را هم در رابطه با لينك ها و ابزار هاي مفيد، به شما مي دهيم.

۱ – Codecademy

Codecademy  مجموعه اي از آموزش ها را براي مبتديان فراهم مي كند كه يادگيري اصول برنامه نويسي طراحي وب سايت را شامل مي شود.  اينجا محيطي است كه در آن مي توانيد ساختارهاي پايه اي كد هاي جديد مانند HTML و CSS را ياد بگيريد، قبل از اينكه به زبان هاي پشتي مانند Ruby on Rails و Python برويد.

براي برنامه نويسي سنگين، آموزش زبان Ruby را دنبال كنيد و سپس راهنماي يادگيري روبي در ريل براي ايجاد يك وب سايت اساسي و كاربردي را امتحان كنيد.

۲ – آكادمي خان

يك سايت آموزشي بسيار مفيد كه تمام جنبه ها را پوشش مي دهد و بخش برنامه نويسي كامپيوتر، تنها كار آكادمي خان نمي باشد.  به طور كلي در آكادمي خان كارشناسان راهنمايي هاي صوتي و تصويري را در مورد مسائل مختلف، در اختيار شما قرار داده اند. حتي به شما يك تمرين هم مي دهند تا خودتان روي آن كار كنيد. به نام SQL  كه در آن شما با چالش هايي رو به رو مي شويد و سوالات بيشتر براي تان به وجود مي آيد كه به همگي آن ها پاسخ داده مي شود. اينجا بهترين مكان براي يادگيري اصول طراحي و انيميشن سازي با استفاده از جاوا اسكريپت است و طرفداران زيادي هم دارد.

8 دوره برتر توسعه وب براي مبتدي ها

۸ دوره برتر طراحي سايت براي مبتدي ها

۳ – MIT OpenCourseware

MIT OpenCourseware ، يكي از بهترين مدارس فني در ايالات متحده است كه دوره هاي آموزشي آنلاين بسيار زيادي دارد. ازجمله صد ها دوره مربوط به برنامه نويسي، توسعه وب، رياضيات، و مهندسي كامپيوتر. علوم كامپيوتر و برنامه نويسي، مقدم  يادگيري توسعه وب است كه تمام منابع و مواد درسي براي يادگيري اين دو مورد در اينجا موجود است.

۴ – Coursera 

Coursera  مانند MIT OpenCourseware  سرويس ارائه مي دهد. بسياري از دوره هاي آنلاين، از دانشگاه هاي مختلف در سراسر جهان كه به صورت رايگان مي توان دريافت كرد .  هر دوره در جدول زماني متفاوتي است، اما دوره هاي متعددي را براي برنامه نويسي، توسعه، و علوم رايانه اي دارد.

در اينجا راهنمايي هاي فوق العاده براي برنامه نويسي را مي توانيد از اساتيد دانشگاه هاي مختلف از جمله ميشيگان پيدا كنيد. البته زبان مورد استفاده آن تنها زبان   Pythonاست اما در سال هاي آتي با ديگر زبان هاي رايج دنيا مي توان آن ها را ملاحظه كنيد.

۵ –  شبكه توسعه دهنده موزيلا

موزيلا ، تيم محبوب مرورگر فايرفاكس است كه يك منبع باور نكردني براي توسعه دهندگان وب است. يادگيري تمام مهارت ها از طريق دوره هاي آموزشي شبكه توسعه دهندگان موزيلا، آسان شده است. اين منابع و آموزش ها، بهترين روش يادگيري هستند. به دليل اين كه مهارت ها را توسط نمونه ها و مثال هاي عيني آموزش مي دهند.

شروع به كار با اين وب سايت  ، يك منبع عالي براي مبتديان است تا بتوانند در مورد نحوه عملكرد وب سايت ها ياد بگيرند و سپس راهنمايي هاي لازم را براي كار با تكنولوژي هاي جديد مانند  HTML ، CSS و JavaScript كسب كنند .

۶ – HTML5 Rocks

سايت HTML5 Rocks – كه توسط Google ايجاد شده است – مجموعه اي گسترده از مقالات و آموزش هاي مربوط به انواع موضوعات توسعه وب را فراهم كرده است كه مخاطبان مورد نظر مي توانند با مراجعه به آن ها، از يك مبتدي به توسعه دهندگان پيشرفته تبديل شوند.

۷ – A List Apart

يكي از حرفه اي ترين و به روز ترين مجلات آنلاين كه به طور مستقيم با توسعه دهندگان وب و طراحان، در ارتباط است،A List Apart  مي باشد كه شامل بسياري از مقالات استثنايي است كه همه چيز از جمله برنامه نويسي و تكنيك ها تا طراحي و تجربه كاربر را در بر دارد . اگر مي خواهيد از تجربه و مشاوره ساير متخصصان در اين زمينه بهره مند شويد، مرور كردن اين مقالات ، يك منبع عالي است. علاوه بر اين، قابليت دسترسي Reframing  براي وب را نيز براي كاربران فراهم كرده است. با اين مجلات و مقالات، مي توانيد بهترين راهنمايي هاي لازم را براي يك طراحي وب سايت كامل، از ابتداي كار تا انتهاي كار، دريافت نماييد و بتوانيد در طراحي هاي بعدي، بدون نياز به اندكي كمك از ديگران، خودتان دست به كار شود و به توسعه وب بپردازيد.

۸ – كد هاي الگوريتم دو دويي آماده

براي توسعه دهندگان مبتدي، بسيار مهم است كه ابتدا با الگوريتم هاي برنامه نويسي آشنا شوند – تا اينكه به توسعه دهندگان پيشرفته تبديل شوند.

8 دوره برتر توسعه وب براي مبتدي ها

۸ دوره برتر طراحي وب براي مبتدي ها

Coding Dojo ، يك پلت فرم آموزش الگوريتم رايگان ايجاد كرده است كه ساختن عناصر برنامه نويسي و پايه هاي رمزگذاري را آموزش مي دهد تا قبل از هر چيز، به يادگيري نحوه كد گذاري بپردازيد!  الگوريتم آموزش پلت فرم شما را از طريق يك سري از مشكلات كه در مسير نمونه به وجود مي آيد آشنا مي كند و بلافاصله يك ويدئو آموزشي براي حل آن مشكل مي گذارد و مربيان مختلف در اين ويدئو هاي متنوع شما را راهنمايي مي كنند.

 

قبل از هر طراحي وب سايتي و قبل از توسعه وب شما بايد تمام اطلاعات و راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييد و سپس شروع به كار كنيد. لذا قبل از اينكه شروع به توسعه وب نماييد، تحقيقات خود را انجام دهيد و آموزش ها و ياد گيري هاي لازم را ببينيد. تا بتوانيد از يك توسعه دهنده مبتدي، به توسعه دهنده پيشرفته تبديل شويد.

ترجمه از codingdojo


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/3/21 ساعت: ۱۷ توسط:nopardazco :

http://nopardazco.com