طراحي سايت

طراحي وب سايت براي هتل

با رشد علم و صنعت و ورود خودرو و لوازم حمل نقل مانند اتوبوس، هواپيما، قطار، امكان مسافرت و جابجايي بسيار ساده‌تر شده است؛ بنابراين شما مي‌توانيد هر موقع كه دوست داشتيد با مراجعه به يكي از اين سيستم‌هاي حمل‌ونقل، با تهيه بليط سفر خود را آغاز كنيد؛ اما با اين كار، علاوه بر آغاز سفر، بسيار از مشكلات نيز براي شما آغاز مي‌شود.تهيه بليط اتوبوس و يا هواپيما تنها ابتداي كار است. اينكه چه لوازمي نياز داريد، شرايط آب و هوايي مقصد چگونه است، اصلا كجا بروم و آنجا چه مكان‌هاي گردشگري و مناظر طبيعي و يا تاريخي وجود دارد و… بخشي از دغدغه‌هاي شما است؛ اما مه‌ترين سوال در ذهن شما اين است كه كجا را براي استراحت انتخاب كنم. به هتل بروم يا مسافرخانه. كدام هتل؟ شرايط آن چيست؟ آدرس آن كجاست؟ آيا هتل خوبي است؟ هزينه آن چقدر است؟ و سوالاتي ازاين‌دست.

طراحي سايت حرفه اي هتل

شايد به همين خاطر است كه اكثرا براي سفر يا به همراه دوستاني كه سابقه سفر را به مكان موردنظر داشته‌اند مسافرت مي‌كنند و يا در قالب تورهاي مسافرتي اين كار را انجام مي‌دهند؛ اما بازهم ممكن است آزادي و راحتي كامل را در سفر خود تجربه نكنند.اگر شما صاحب يكي از اين هتل‌ها و يا اماكن اقامتي باشيد، شايد دوست داشته باشيد هتل خود را به اين افراد معرفي كنيد تا بدانند هتل شما كجاست. چه كيفيتي دارد. شرايط رفاهي آن به چه شكل است. آيا دسترسي به آن آسان است و… معمولا تنها راه توسعه كار خود را قرارداد بستن با تورهاي مسافرتي مي‌دانيد.

اما راه ديگري هم وجود دارد.مي‌دانيد كه عصر حاضر عصر اطلاعات است و اطلاعات با سرعت نور و از طريق اينترنت منتقل مي‌شوند. شما مي‌توانيد از ظرفيت عظيم اين شبكه جهاني به بهترين نحو ممكن استفاده نماييد. تنها كافي است يك وب‌سايت داشته باشيد؛ اما نه هر وب سايتي. يك وب‌ سايت هتل و يا امكان اقامتي.

طراحي سايت هتل و اماكن اقامتي

يك وب‌سايت هتل و اماكن اقامتي چه ويژگي‌هايي دارد؟

يك وب‌سايت تخصصي هتل و اماكن بايد داراي ويژگي‌ها و مولفه هاي تخصصي و ويژه‌اي باشد. ويژگي‌هايي مانند:

  • يك ظاهر گرافيكي زيبا و متناسب با هتل و مكان‌هاي اطراف آن طراحي سايت
  • امكان رزرو آنلاين اتاق و پرداخت به‌صورت اينترنتي
  • امكان مشاهده كامل اطلاعات هتل ازجمله تعداد طبقات، چند ستاره بودن، امكانات رفاهي آن مانند رستوران، استخر و…
  • امكان مشاهده مكان هتل به‌صورت آنلاين بر روي نقشه‌هاي اينترنتي مانند گوگل مپ در طراحي وب‌سايت
  • امكان مشاهده فضاي داخل هتل، لابي و اتاق‌ها به‌صورت گالري تصاوير
  • اماكن تجربه سه‌بعدي و مجازي هتل به‌صورت تصاوير 360 درجه
  • بخشي تحت معرفي مكان‌هاي ديدني شهر
  • امكان پشتيباني و وجود راه‌هاي ارتباطي مختلف
  • امكان مشاهده وضعيت هر اتاق به‌صورت جداگانه شامل: نوع درجه و كلاس اتاق، تعداد تختخواب، موقعيت مكاني در چه طبقه‌اي است، پر يا خالي بودن، در صورت پر بودن آن تاريخ خالي شدن و…

بنابراين با داشتن يك وب‌سايت تخصصي هتل و اماكن اقامتي، شما مي‌توانيد هتل خود را به‌صورت كامل به همه افراد جهان معرفي كنيد و امكان تجربه‌اي مجازي را قبل از حضور در هتلتان فراهم كنيد.همچنين شما مي‌توانيد با بيان امكانات گردشگري شهر مربوطه شامل مكان‌هاي تاريخي، مذهبي، طبيعي و … امكان جذب افراد را به شهر و سپس به هتل خود فراهم كنيد.

ويژگي‌هاي كمي فني‌تر يك وب‌ سايت تخصصي هتل و اماكن اقامتي

شايد در نگاه اول طراحي يك وب‌سايت براي هتلتان را ساده فرض كنيد؛ اما اين‌طور نيست. برخي ويژگي‌هاي فني‌تر و پس‌زمينه‌اي وجود دارد كه بايد رعايت شود.
مهم‌ترين ويژگي يك وب‌سايت، پربازديد بودن آن است. طبيعتا هر چه وب‌سايتتان پر بازديدتر باشد امكان جذب افراد به هتل شما افزايش مي‌يابد؛ اما سوال اينجاست كه چگونه يك وب‌سايت پربازديد مي‌شود؟ مهم‌ترين عامل براي پربازديد بودن يك وب‌سايت، طراحي بهينه آن براي موتورهاي جستجو است كه از آن با عنوان سئو نام‌برده مي‌شود.

سئو‌ي سايت

بهينه سازي مجموعه‌اي از اقدامات و فعاليت‌هاي تخصصي است كه در راستاي بهبود رتبه وب‌سايت شما انجام مي‌شود. هر چه رتبه وب‌سايت شما بهتر باشد، امكان مشاهده آن در صفحه‌هاي اول و عنوان‌هاي اول پيشنهادي موتورهاي جستجو مانند گوگل بيشتر مي‌شود.
همچنين وب‌سايت شما بايد در دسترس باشد. اين بدان معنا است كه اگر مسافري ساعت 4 صبح به شهر مربوطه‌اي كه هتل شما در آن قرار دارد رسيد و در اينترنت عبارت هتل‌هاي شهر …» را جستجو كرد، در صورت سئوي خوب وب‌سايت شما و مشاهده وب‌سايت شما در صفحه اول نتايج گوگل، وب‌سايت شما بايد بدون هيچ مشكلي باز شود و بالا بيايد.

طراحي ريسپانسيو

همچنين طراحي وب‌سايت شما بايد ريسپانسيو يا واكنش گرا باشد. اين بدان معني است كه امكان مشاهده صحيح وب‌سايت شما در دستگاه‌هاي مختلف مانند كامپيوتر، لب تاب، تبلت و تلفن‌هاي همراه وجود داشته باشد.
مسائل فني ديگري نيز بايد در طراحي سايت شما در نظر گرفته شود تا يك وب‌سايت كارا و باكيفيت داشته باشيد. مسائلي مثل سرعت‌بالاي وب‌سايتتان و يا فضاي ذخيره‌سازي؛ بنابراين براي داشتن يك وب‌سايت خوب كه بتواند به كسب‌وكار شما كمك كند، پيشنهاد مي‌شود تا از يك طراح باتجربه استفاده كنيد تا بتواند علاوه بر پياده‌سازي صحيح آيتم‌هاي مربوط به هتل شما، ساير موارد فني پس‌زمينه را نيز به‌درستي در طراحي لحاظ كند تا نتيجه آن‌يك وب‌سايت پربازديد و باكيفيت براي شما باشد.

منبع :سايت سازان


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/1/20 ساعت: ۰۶ توسط:nopardazco :

http://nopardazco.com